Birkenstock Milano Kids - skúsenosť

weronica_d
24. jún 2021

Ahojte, máte skúsenosť so sandálkami Birkenstock MILANO KIDS pre deti? Nechcem to na denné nosenie, len ako ďalšie topánky na leto. Syn bude mať 3.
Ja sama mám Birkeny Arizona Eva a sú to najpohodlnejšie topánky na leto.
Prosím, aby sa k téme vyjadrili iba maminky so skúsenosťami. Ďakujem 🙂

simsalabim
24. jún 2021

@weronica_d moja mladsia aj starsia dcera aj synovec ich nosili cele detstvo, od cca 2-3 rokov. odobrene aj ortopedom, ze tak super vytvarovanu stielku este v komercne vyrabanych sandaloch nevideli (mladsia ma ploche nohy, starsia a synovec nie). Podla mna to su super sandale. Boli to vzdy ich jedine sandale na leto, okrem crocsov ci slapiek k vode. Neviem presne typ tych sandal, ale boli normalne korkove s kozenou stielkou.

tumira
24. jún 2021

birky mam aj ja a viem, ze deti ich radi nosia 🙂 na fb je jedna baba co predava birky, nove samozrejme a mava aj detske, kukni skupinu milovnici biriek

weronica_d
autor
24. jún 2021

@simsalabim super, dakujem za reakciu. Avsak tie co ja myslim nie su korkove ale take penove/plasove.

weronica_d
autor
24. jún 2021

@tumira ano! Su uzasne. Dakujem za radu, urcite sa tam pridam.

simsalabim
24. jún 2021

@weronica_d tak s tymi skusenost nemam... plastove som vzdy kupovala iba k vode a to sa mi zdali byt zbytocne drahe... kedze museli dobre sadnut na nohu. Crocsy im vzdy vydrzali 2 leta.

weronica_d
autor
24. jún 2021

@simsalabim crocs su nieco uplne ine, tie su skutocne len k vode. Nie su tvarovane a podla mna su extremne nepohodlne. Preto som chcela skusenost s tymito topankami- ako som uviedla v nadpise.
Birkenstock je len nazov znacky, maju velky sortiment roznych topanok a materialov.

simsalabim
24. jún 2021

@weronica_d no podla mna so crocsy extremne pohodlne 😂 Mam ich moc rada, len teda na krase nepobrali...