Cestovná postieľka

ninus22
12. júl 2016

Ahojte baby, potrebujem poradit s výberom cestovnej postielky, mate nejake overené značky prosím vás? Chcela by som nejaku kvalitnejšiu aby sa hneď nerozhrglala a za rozumnú cenu🙂 hlavne aby sa dala dať do 2 polôh. Poprípade ak máte overené stránky, kde postielky predavaju prosím sem s nimi 🙂

zuzada29
12. júl 2016

@ninus22 my mame caretero cestovnu postielku, ma dve polohy - prvu pre male babatko, ze je uplne hore s tym ze sa tam da namontovat aj prebalovaci pult a druha poloha je uplne dole s tym ze sa da naboku odzipsovat otvor a vacsie dietatko moze uz same vyliezt odtial. neviem ci sa chystat pouzivat postielku velmi casto ked chces aby sa hned nerozhegala, ale zo skusenosti viem, ze deti su rozne a niektore vobec nechcu spat v postielke a nie je to len o tom ako si dieta naucis. takze mozno ani nie je potrebne investovat vela do cestovnej postielky.

ninus22
autor
12. júl 2016

@zuzada29 dakujem 🙂 chcem to kupit k mame domov na to aby mal maly svoje miesto ked tam prideme na návštevu , takze na kazdodenne používanie to určite nebude 🙂 na internete asi budu lepsie ceny ako v kamenných obchodoch, ze?

hradnapani
12. júl 2016

@ninus22 hlavne dbaj pri vybere na to, aby ta látka nešušťala, ked do nej dieta v spanku narazi. mnohe deti prave preto tam nechcu spat. my sme mali Hauck a ta bola "hlucna", potom inu pozicanu (nepamatam znacku) a tu mal syn rad. Atakisto do nej kup normalny matrac 🙂

glorikarebeka
12. júl 2016

@ninus22 aj ja so si davala k mame postielku,ale kupila som klasicku ako mam doma len mensiu,dieta je zvyknute na to co ma doma,uz len to bude problem,ze bude na inom mieste,nam to trvalo kym si zvykla a myslim si,ze ju potom aj skor predas ako cestovnu

zuzada29
12. júl 2016

@ninus22 myslim si ze ano, aj ja som kupovala postielku cez internet, my mame podobnu tejto http://www.eshop.slnieckors.sk/Cestovna-postiel...