Cestovná postieľka pre bábätko

evkao
8. sep 2016

Babuľky, nemáte niektorá skúsenosţ s takouto cestovnou postieľkou? http://postielky.heureka.sk/ludi-nomad-modra/sp...
Veľmi sa mi páči, len neviem, či kupovať takúto, alebo už radšej klasickú cestovnú postieľku...

maciatkolulu
8. sep 2016

@evkao zalezi od vasich financii, je to super, ked mate vacsi byt, dom, ze si v tom male ulozis, ale je to len na chvilu....A aj podla toho, ci vela cestujete a kam cestujete, vacsina lepsich hotelov postielky ma...pokial sa presuvate a prespavate u niekoho, tak by som, pri nizsom rozpocte riesila rovno cestovnu postielku a teda pokial necestujete a nemate velky byt, dom, tak je to zbytocnost 😉
ale je to rozkosne, to je ludi, vsak?

evkao
autor
8. sep 2016

@maciatkolulu ano, Ludi 🙂 ved hladam klasicku cestovnu a narazila som na toto - ako pre babiku 🙂 nejaku urcite budeme musiet kupit, manzelova rodina byva 90km od nas, a ked tam pojdeme, cca kazdy treti tyzden, aby mal drobcek kde spat 🙂 byvaju v byte, tak im tam nechcem zaberat priestor nejakou klasickou postielkou, ktoru by tam museli mat stale

janickacrazy
8. sep 2016

@evkao Podľa mna zbytočnosť, ked je bábo malé, tak može rovnako spať vo vaničke od kočíka, ktorý aj tak budete so sebou brať. Treba kúpiť klasickú cestovnú postieľku a tá sa dá pekne zložiť, čiže ani veľa miesta nezaberie. Okrem toho sú deti, ktoré v nej spať ani nechcú, no to zistíš, až ked vyskúšaš. 😀

evkao
autor
8. sep 2016

@janickacrazy aj sa mi to zdalo zbytocne, ale je to take mile 😀 som ovplyvnena hormonmi 😀 😀

sardinka336
8. sep 2016

@evkao ak mas na to peniaze a miesto tak si ju kup...inak je to ,,rároha do domu,,.

maciatkolulu
8. sep 2016

@sardinka336 ved toto, ked ma clovek peniaze, tak si pokupi take hovadiny, ale toto je fakt chutne a este v ruzovej....ach jaj

sardinka336
8. sep 2016

@maciatkolulu Je to milené...len vanička od kočíka urobi taku istu sluzbu.

katulienkax
8. sep 2016

Treba si uvedomiť ze je to použiteľné tak max 6 mesiacov a potom aj tak budete musieť kupit vačšiu takze radsej si rovno kúpte tu vacsiu