Čím natierať tvár 6 mesačnému bábätku na jar a v lete?

blanch12
26. mar 2012

Ahojte. Čím natierate svoje deťúrence teraz - tým myslím - keď už svieti slnko a nie sú skryté vo vaničkách, ale sú v šporťakoch a na slnku...ide mi hlavne o to slnko - v zime to bola indulona alebo ked naozaj mrzlo, tak krém bez obsahu vody, ale čo keď na tváričku svieti slnko a som s malou vonku aj pol dňa? Môžem malú natrieť nejakým krémom s ochranným faktorom? Ďakujem za všetky rady a odpovede🙂

kvetinka211
26. mar 2012

@blanch12 Ahoj, ja zatial budem radsej otacat kocik podla toho kde svieti slnko a na leto asi kupim krem s fyzikalnym filtrom, nie chemickym (napr. daylong baby 30 je taky) ... podla mna netreba vyssie faktory pokial len sedi v kociku alebo bezka po ihrisku ... samozrejme je ine ked sa ide s dietatom k moru kde je cely den pri vode, ale takto by to malo stacit

egyptanka
26. mar 2012

Ja uz natieram teraz opalovacim kremom ... Daylong 30. Minule som nenatrela a boli sme cely den vonku na zahrade a Natalka mala hned cervene licka.

pe
26. mar 2012

ja som bola spokojna s kremom daylong 30 faktor, aj cenovo v pohode a nikdy ma nesklamal, a tom som s malou aj po slnku behala, aj ked snazila som sa, aby sme neboli vonku na najsilnejsom slnku a davala som jej taku bavlnenu ciapocku si silcom

hoogy
26. mar 2012

ja som tiez davala daylong a bola som s nim spokojna. ale ked budes natierat tvaricku natri aj rucicky pokial ma rukav lebo aj tie sa opaluju. moj syn mal potom tmave ruky lebo som si to vobec neuvedomila 🙂

desszi
26. mar 2012

okrem daylongu ma ochranny krem s fyzikalnymi filtrami aj eucerin 🙂 my sme ho mali pri mori, ale v podstate som ho nevyuzila. ja sa priznam, nenatieram krpca nicim, nechodime na slnko v najvacsej palave, nosime siltiky a pri mori sme boli v tieni a stale mal na sebe blede tricko a gatusky. Navyse nam slniecko pomaha v liecbe ekzemu 🙂 takze mu nebranim 🙂 ale samozrejme, keby sme boli vystaveni intenzivnemu slniecku, tak natriem.

lucka1987
26. mar 2012

tiez som si teraz na jar kupila daylong 30 .. natieram aj tvaricku aj rucicky.. dva tyzdne dozadu sme sli na mensiu turu a ked sme dolsi drobec mal trochu cerveu tvaricku a ja som bola tiez opalena.. a tak som bezala do lekarne ze slnko je uz teraz agresivne. tak ho radsej budem chranit .... aj dnes sme boli cely den vonku... cely den.. myslim ozaj cely od 8 rana do 5 vecera .. vonku som ho aj prebalovala a krmila 😀 😀 natrety a bolo nam fajn

iskrickaa
26. mar 2012

Do roka dietatko sa ani nema vystavovat slnku. Ja pouzivam faktor 45, dietatu by som urcite dala sunblock - nad 45. 30 je malo.