Čo na oblečenie do pôrodnice pre júnové bábätko?

petrahankova
17. jan 2014

Prosím ak by ste mohli napísať alebo vložiť foto,čo ste si na oblečenie pre bábatko narodene v júni kúpili,myslím len do pôrodnice,niečo pekné,dakujem pekne

nicolle21
17. jan 2014

nas sa narodil v juli.. v tych velkych horucavach.. bol v erarnych veciach - body, alebo kosielka, cez nozky davali plienku a boli v perinke vsetky deticky.. ked sme sli domov, bol v bodynku, dupackach a mal tenucke ponozky a tenucku ciapocku.. take male babo si este nevie velmi regulovat teplotu, tak treba chranit hlavne pred ofuknutim

lilka246
17. jan 2014

Ahoj, moja mala sa tiez narobila v juli, a presne ako pise nicolle21, v nemocnici mala kosielku, cez nozicky plienku a pekne zabalena v perike. Ked nas prepustali vonku bolo chladno, akurat sa ochladilo takze mala cele dupacky, navrh svetrik a ciapocku, ustrikovane na tuto prelezitost a este bola zabalena v perinke.

livia1
17. jan 2014

@petrahankova Ahoj. ja čakám babo na konci mája. Tiež rozmýšľam čo vlastne malej budem obliekať ale podľa toho čo vidím aká je zima kupovať veci budem posledný mesiac pred pôrodom. Nakupime s krátkym rukavom a nakoniec budeme potrebovať este aj fusak . Takže teraz by som sa s tým moc nezaoberala.