Detská postieľka s prebaľovacím pultom/komodou

8. jan 2022

máte niektorá skúsenosti? dosť nad tým premýšlam že by to bolo praktickejšie mať pri našej posteli takúto kde by som hned pohodlne mohla prebaliť, na posteli našej určite prebalovať nebudem kedže mám problém s chrbticou budem pritom potrebovať stáť. Využili ste potom naozaj aj tú väčšiu postel ked už sa to rozloží? Ja som zatiaľ pozerala takéto.

A ak máte len klasické postielky kde ste kupovali a odporučili by ste?

izabela181
8. jan 2022

No ja mám zatiaľ len 6 mesačne dieťa ale toto by som nekúpila 😊 ja mám zvlášť postieľku a k tomu komodu s prebaľovacia pultom ktorý sa časom da dať preč a ostane komoda ktorá sa využije v izbe keď tam už nebude ani postieľka. Už teraz napríklad vidím že ten pult používam čoraz menej, ale prvé mesiace som ho používala stále pri každom prebaľovani 😊 ale to je len môj názor každému vyhovuje niečo iné
A čo sa týka postele zatiaľ mám taký plán že ked maly vyrastie z postielky kúpim rovno normálnu posteľ a pripadne dokúpim nejakú bočnicu

denden77
8. jan 2022

my mame taku postielku, rastucu s prebalovakom.. ale ma ju u seba v izbe, lebo je to obrovske tazke hebedo 🤣🤣🤣 s cim ale nemam problem, lebo mala je od zaciatku u seba v izbe 😊 ale zatial nelutujem.. ma 16m, este sme ju neroztiahli na vacsiu 😊

amelie2017
8. jan 2022

Za mna radsej odobitne postielku a prebalovak. Toto je zbytocne velke, mne osobne to pride neprakticke uz len z toho hladiska, ze je to tazke a ked budes potrebovat posunut kvoli umyvaniu dlazky a pod. Plus teda nas maly ma reflux, museli sme podlozit postielku, potom ked ma sopliky je tiez lepsie podlozit ju. Ako da sa to riesit antirefluxnym vankusom, ale...

autor
8. jan 2022

@denden77 a kde ste kupovali? a nevyzerá že po rozložení na väčšiu bude úzka? lebo niektoré mi na foto tak pripadajú , že ked sa rozložia na detskú bez tej komody tak sú také úzke

denden77
8. jan 2022

www.cilekroom.sk Natura baby mame celu zostavu,.. ked rozlozis, mala by byt 80×180

sandra151
8. jan 2022

Ja som mala tvrdú podložku položenú priamo na postieľke a keď sme ju prestali používať tak šla jednoducho preč.
Dieťa rýchlo rastie a časom ti bude pohodlnejšie prebaľovať napr. na posteli, takže toto by som nekupovala.

autor
8. jan 2022

@sandra151 nad tým som premýšlala len sa bojím aby sa mi nezošmykla z tej postielky.....práveže skúsenosti s prebalovaním detí mám a viem že mi bude pohodlnejšie pri tom stáť :D mám dosť bolesti s chrbátom takže nechcem byť pritom zhrbená na posteli

sandra151
8. jan 2022

Nám sa vôbec nehýbala, sú tam také zarážky.
A mne bolo tiež lepšie tak, ale žiaľ malá mi tak rýchlo narástla že som to už v 5 mesiacoch musela dat preč lebo sa tam pomaly nezmestila a veľmi sa vrtela čiže ani bezpečné to už nebolo

matkakovacova
10. jan 2022
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

z praktického hľadiska radšej niečo ako UP! https://www.drevko.sk/detske-postielky/multifunkcna-detska-postielka-up-3v1/ ... stojí síce viac, ale vieš to potom presne rozobrať a spraviť posteľ + stolík a komodu s úložným priestorom k nemu.