Fusak Lodger verzus Emitex

prelulu
7. okt 2014

Ahojte,
nas malicky bude mat 4,5 mesiaca a bolo by vhodne kupit uz nejaky fusak... Neviem sa rozhodnut pre Lodger alebo Emitex. Poradite? 🙂
Dakujeme 😵

didudula
8. nov 2014

Ja doporucujem loger 🙂

didi51100
2. dec 2014

a ja zase hlasujem za emitex. mam deluxe verziu 3 v 1, pouzivam ho uz druhy rok a zatial som maxi spokojna. malemu je v nom fakt pohodlne, teplo, fusak neprefukne a dokonca ani nenavlhol (prakticky celu minulu zimu som chodila bez nanoznika len s fusakom). kupila som si k nemu aj rukavnik, ktory sa da pouzit na klasicku rukovat sportiaku aj na golfac.

86zuzana86
12. dec 2014

@prelulu @veronka Ahojte baby, prosim vas o radu. rozhodujem sa medzi fusakom emitex combi/ monti. Viete mi poradit? Monti ma myslim zapinanie v stredue a combi po bokoch? je to tak? Ktory a v akom obchode (priapde internetovom obchode) ste kupili a aka bola cena?
Diky moc za vase rady.

Zuzana.

prelulu
autor
12. dec 2014

@86zuzana86 my kupili combi. hej rozdiel je v zapinani a monty je tusim do 4 rokov ked sa nemylim.. to ale pochybujem ze 4 zdrave dieta bude niekto vozit v kociku. nam sa monty zdal uz neprimerane drahy..tiez so zapinanim nevidim problém ze po bokoch..zatial sme v hlbokom. co mi trochu vadi, ale to na oboch je, ze hore na hrudnicku co uz je len ta flisova cast - neprilieha dost ku telu.
my kupili v bocianbaby v košiciach , prisposobili nam cenu.

prelulu
autor
12. dec 2014

@86zuzana86 ked mas termin v maji odporucam kupovat v lete alebo na jesen. emitex kazdy rok robi novy model. ten minulorocny tak mozes nat za lepsiu cenu ked im zostane na predajni.

86zuzana86
12. dec 2014

@prelulu no ja som sa rozhodla nakoniec pre monti, kvoli tomu zapinaniu spredu, kedze moj syn je velmi neposedny, nedockavy a velmi vymysla a neviem si predstavit ho zapinat po bokoch, kym by som to zapla on by uz asi vyskocil z koze, a taktiez ked bude mat spinave topanocky len ho vlozim a zapnem spredu. Inak fusak kupujem pre moje prve dieta, to co sa narodi v maji bude moje druhe🙂.