Fusak - niečo ako Bunker Lodger

alex2019
1. máj 2022

Ahojte, chcela by som kupit fusak do kocika, taky na chladnejsie dni ale nie zimny. Mam len ten co sme mali ku kociku joolz, taky zimny, pevny, uprimne povedane nie je to ziadny zazrak ale kupili sme s kocikom a mame ho uz po prvom dietati tak neriesim. Chcela som kupit na zvysok roka Bunker Lodger, co je taky fleecovy fusak, tusim 2 vrstvovy do ktoreho sa da dieta zabalit (tj nezapina sa zipsom a teda viete ho tak lepsie zabalit/rozbalit), lenze zda sa, ze uz sa nepredava. Neviete o niecom podobnom? (prikladam foto)

janulik2008
1. máj 2022

My sme Lodger Bunker mali ale musela by som pohľadať🙂 ak by si chcela ;)

marrydreamkas
1. máj 2022

@alex2019 mam na predaj v bazari ;)

kikushaa
1. máj 2022

Urcite sa este predava, a pozri na bazari. Za mna je to top fusak. Ja som ho pouzivala aj v zime, neprefuka, dietatko je ako v bavlnke.

zuzanka.zuzu
2. máj 2022

to čo je nejaká nepodarená skrytá reklama aby sa predával na bazari? lebo trvalo mi asi 2 sekundy než som vygooglila predeti, feedo, mall....

alex2019
autor
4. máj 2022

@zuzanka.zuzu maju len take s takym cudnym vzorom a tie sa mi zial vobec nepacia, chcela by som taky jednofarebny. Jednofarebne su len zavinovacky pre babatko, taku som aj mala ale to s fusakom nema nic spolocne. Takze nie, rozhodne to nie je ziadna reklama, fakt som cakala, ze mi niekto poradi nejaky podobny fusak lebo n eviem nic najst..

alex2019
autor
4. máj 2022

@kikushaa asi ten bazar bude jedina moznost, lebo nezda sa, ze by existovalo nieco podobne, tak to asi tam kuknem, hoci nebudem klamat, chcela som radsej nove..

kikushaa
4. máj 2022

@alex2019 urcite existuje, nemyslim ze sa to prestalo vyrabat

leonie28
4. máj 2022

@alex2019 aj ja mám v bazári jednofarebný lodger bunker riflová farba.
modrá

cackaa
4. máj 2022

@alex2019 Kúpiš aj na oficiálnej stránke, ale zrovna teraz maj len dva v ponuke, asi je po sezóne. Ja som kupovala v 50% zľave.
https://www.lodger.com/en-sk/products/on-the-go...

alex2019
autor
4. máj 2022

@cackaa ano tam som pozerala len tie co maju teraz sa m i nepacia, chcela by som taky bez vzoru.. no skoda ze som to prepasla, idealne by som chcela novy, lebo podla mna taketo veci sa proste celkom pouzivanim nicia..

kikushaa
5. máj 2022

@alex2019 praveze ak sa onho stara tak ako sa ma, tak nestrati svoje vlastnosti, hlavne aby sa nepouzivala avivaz, vtedy uplne strati svoju termoregulacnu schopnost