Hojdacie kreslo pre bábätko

krisstina_em
18. apr 2023

Ahojte, poraďte mi kresielko pre bábätko, ktoré hojdá, vibruje, aj hrá. Do cca 100 € . Je toho toľko na trhu 😀 A je lepšie kúpiť len do 9 kg alebo rovno do 18 kg?

lulka321
18. apr 2023

@krisstina_em ja som mala hojdatko z druhej ruky a stačilo do 9kg. Moje dieťa sa v piatich mesiacoch samo vedelo pretočiť a mala radšej pozorovanie z bruška ako z hojdatka. Hojdatko som využívala najmä počas varenia.

lulka321
18. apr 2023

A mala som toto: Ingenuity - Hojdačka veľká s kolotočom a adaptérom Townsend 2v1

banalu
18. apr 2023

Moja mala Ingenuity jednorozec, nevybrovalo ale mala tam bola spokojna. Osobne si myslim, ze do 18 kg zbytocne. Ked zacala byt aj na brusku a objavovat svet, tak do kresielka uz ist nechcela. Ovela viac som vyuzila babybjorn, aj na prve prikrmy, davala som ju na linku nech pozera co robim v kuchyni atd.

mameha7
18. apr 2023

@krisstina_em uUrčite babybjorn. To kúpiš aj z druhej ruky za 100e. Využili sme to do tých 10 mesiacov najviac ako sa dalo. Na príkrmy, na uspávanie, von na deku pod slnečník, sledovala ma pri varení.... atď.

cookie29
18. apr 2023

babybjorn je super, ale nehojda, nevibruje, nema hudbu a podobne. Ale z fyzio hladiska je super. Mimochodom je to nieco, co vyuzijes par mesiacov. 3-4? Myslim si, ze je to zbytocnost. Navyse ak nahodou ma dietatko reflux, tak to neznasaju.