Je lepšia ručná odsávačka na soplíky alebo na vysávač?

mia_ko
31. aug 2012

Ahojte, aká odsávačkna na soplíky je lepšia? Ručná alebo tá čo sa na vysavač napája? Ďakujem

masinka
31. aug 2012

na vysavac, tou vytiahnes sopliky az z paty 🙂

lejlla
31. aug 2012

jednoznacne na vysavac.aj ked je to niekedy boj s drobcom,ale je 100% ucinejsia...

janula_b
31. aug 2012

jednoznačne tá na vysávač!

brumka
31. aug 2012

na vysacav, ja som mala hadickovu do pusy a ked bol velky problem tak sme museli nahanat navvysavac a nedam nan dopustit

myshalka
31. aug 2012

určite vysávač :D mala som obyčajnú a aj elektrickú, al eelektrická to je hrozná kravina...stálo ma to 60 e, a nepotiahne to nič...najlepšie na vysávač...vytiahne veru aj z päty :D chichi

lilysk
31. aug 2012

Na vysavac!!! Jedina ta 🙂

lucka1987
31. aug 2012

jendoznacne vysavac, s rucnou mi to neslo az tak 😉

lucinocka
31. aug 2012

rucnu som skusala len na psovi, ked sa dusil :D nic moc...a na vysavac som skusala na sebe, ked som sa prechladila jak pes z klimy a nic mi nezaberalo...a mozem povedat , ze to ma spasilo, perfektne vytahalo , vycistilo dutiny, uz som len striekla morsku sol na regeneraciu sliznice a obisla som sa bez akychkolvek liekov🙂 uz je dezinfikovana, vyvarena a caka na drobca v sufliku🙂

alexandra7575
31. aug 2012

určite na vysávač, vytiahne soplíky účinne a veľmi rýchlo - čo je super, lebo detičky sa bránia 🙂

moon1979
31. aug 2012

jednoznačne na vysavač ... 🙂

angie267
31. aug 2012

urcite na vysavac, rucne neodsajes poriadne poriadne a trva to dlho, vysavacom to mas hlavne rychlo 🙂

tynamartina
31. aug 2012

no baby neviem ktorá z vás by si to dobrovolne strčila so nosa. Ja teda nie a nerobila som to ani svojim detom hadičková bola super, neviem si predstaviť ten ťah s vysávača aká hrôza to pre dieťa musí byť ☹

azarijka
31. aug 2012

@tynamartina ten tah je tlmeny, to nieje taky tah ako ked sa tahaju smeti zo zeme... ja som to skusala a okrem jemneho steklenia som nic necitila.... deti sa skor boja mozno hluku z vysavaca 😉

tiez jednoznacne odporucam tu na vysavac 🙂

silviatko
31. aug 2012

Určite na vysávač.a sila vysávača,čiže ťah sa dá v dnešnej dobe regulovať. Za pár sekúnd sú soplíky preč.odporúčajú aj v lekárni.

huxy
31. aug 2012

no my máme najobyčajnejšiu-takú balónikovú či ako sa volá.že sa len stlačí /vytlačí vzduch/,vopchá do nošteka a pustí.a zatiaľ nám poslúžila dobre,keď bolo treba 🙂

sjuz
31. aug 2012

urcite na vysavac. ja som ju susala aj na sebe a ten tah je uplne jemny, je tam taka prepazka, takze aj ked je vysavac na plno, odsavacka stale taha iba jemne... A sice sa mozu bat vysavaca, ale je to rychlejsie ako rucne a hlavne aj ked sa dieta brani, vedela som jej povysavat aj sama...

trnka77
31. aug 2012

vždy keď sú malí chorý ,ďakujem neznámemu, ktorý vymyslel odsávačku na vysávač 😀 😀

sampo
31. aug 2012

urcite ta na vysavac, to bola fakt svela pomocka 😎

alena16
31. aug 2012

Jednoznacne na vysavac. A syn sa toho absolutne nebal, on pri hluku najlapsie zaspaval, cize ked som ho chcela uspat, stacilo pustit vysavac a do minuty bol tuhy 😀

usiko
31. aug 2012

jaj, vysavacka je suprova vec...rocna je na dve veci, a ani na tie sa neda pouzit....ale vysavacka- to je nieco!!!!!

ervenka
31. aug 2012

Jednoznacne na vysavac. Vysavac som nastavila na polovicny tah. Vyskusala som na sebe, aj mne pomohla, ked som bola chora 😝

triniti190
31. aug 2012

tiež by som vam poradila vysavač je super prve to vyskušajte na sebe a potom na dieťatku.... skoro sa uzdravie ked to budete použivať a mala som ku tomu ešte take super kvapky ale teraz ma to vôbec nenapada ako sa volali ... ked pridem domov tak vam tu napišem ... 🙂

palomka
31. aug 2012

na vysavac

lenka_b
31. aug 2012

Ja som mala aj elektronicku a aj rucnu a musim povedat, ze ta elektronicka bola cista somarina. Ta manualna bola najlepsia pre nas to bolo super.

elen83j
31. aug 2012

jednoznačne navysavač,tam si to reguluješ.ja nedám dopustiť na ňu.super vecička 😉

inffinity
31. aug 2012

my sme meli prvne tu klasickou sice nevytahnes vse ale ja sem nechtela aby se mala bala jeste aj vysavaca, na vysavac jsme koupili jak mela mala cca 1,5roku.

moni244
31. aug 2012

a to sa ako pripája na ten vysávač?

wewe22
31. aug 2012

ja som mala tu klasicku pri starsej boli to muky kym som jej odala soplik bola som spotena aj ja aj ona potom som kupila na vysavac a vsetko v poho ked mala rok zacala si odsavat sama, mladsej odsavame odjakziva vysavacovou a nema ziadny problem ja som za vysavacovu

marianka0101
31. aug 2012

na vysavač