Jedálenská stolička

7. nov 2023

Ma/la niektora mamicka taku stolicku pre babo ?
Pozeram ze je len okolo bruska zapinanie nieje cez rucky/ramena
Je lepsie ak je aj cez ramena ale staci stolicka len cez brusko
Dakujem za rady skusenosti

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona1306
7. nov 2023

myslim si ze staci len cez brusko ...

tana85
7. nov 2023

mali sme Childwood Evolu 2 a tam bolo zapinanie aj cez ramena 5 bodove plus pultik, cez ktory sa prestrcili nozky. za mna extremne bezpecne a ked mala obdobie vyliezania, tak som ju poriadne zapinala. len zapinanie cez brucho by mi asi nestacilo

biem22
7. nov 2023

Záleží pre aké dieťa, ak je to bábätko, ktoré ešte nesedí samo, tak je to nevhodná stolička úplne , treba polohovateľnu. Čo sa týka zapínania, zapinala som syna, len keď bol ozaj maličký 🙂

autor
8. nov 2023

@biem22 6m este nesedi ake krmim tak ze ho drzim na sebe ale ak uz bude sediet samo tak chcem kupit stolicku

autor
8. nov 2023

@biem22 lebo sa nema aj tak davat babo do sedu pokial samo nesedi tak mi to bolo povedane ..... ak krmim asi ano na tu chvilu ale ak napriklad sedim pred tva ho mam polozene v lone v sede a pozerame tv tak by som nemala... ano?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snehulak77
8. nov 2023

Nám povedali keď mal malý asi 8 mesiacov a ešte nesedel, že na čas nevyhnutný na kŕmenie ho môžeme pokojne dať sedieť. Veď zase nepapa to dieťa dlho. My sme cez ramená popruhy myslím áno nevyužili. Aj tak som bola pri ňom, keď bol v tej stoličke, takže mi to neprišlo nejako nevyhnutné.
Keď sme niekde boli, tak v korytkovom kočíku spočiatku polosed potom nevyhnutne dlhý čas normálne sed na jedenie. Buď v pohode 🙂

snehulak77
8. nov 2023

@jj298 ja som pochopila, že jedenie a pozeranie tv sú dve rôzne činnosti, ktoré robia. Nie že papa pri tv

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz