Kde kúpim chlapčenské traky?

katkanova
10. máj 2013

neviete poradit kde by sa z netu dali kupit chlapcenske traky - velkost tak na 2 roky - vsetko co som nasla na ebay/amazon su s nespecifikovanou velkostou 😖 dakujem

alami
11. máj 2013

@katkanova u nás dostať bežne v galantérke, skús pozrieť aj u vás 🙂 či musí byť z netu?

prasiatko30
11. máj 2013

neskusala si normalny obchod s detskym oblecenim - ja mam teda len jedny traky ale tie sme kupovali v jednom normalnom obchode s detskym oblecenim mali ich tam pod pultom 😀

lalai
11. máj 2013

u nas maju v kazdom cinaku pekne rozne farby, a potom ja som kupila v H&M takze popozeraj 😉

katkanova
autor
11. máj 2013

@alami
@prasiatko30
@lalai
dakujem babeny, tak skusim pobehat cinaky a detske na slovensku, ideme koncom mesiaca, len som netrpezliva aa preto som chcela z netu a hned 😵 tu som v detskych obchodoch nenasla a jedine co sa podoba na galanterku je obchod s gombikmi a vlnou na trhu a tam sice mali ale len ruzove 🙂

kvetinka211
11. máj 2013

@katkanova ja som dlho hladala, mnohe sa mi nepacili a nakoniec som nasla tusim v terranove, tie su velmi fesacke, take tmavomodre s tmavocervenym pasikom 😉

lupape
11. máj 2013

ja som zhanala pre syna traky strasne dlho a nakoniec som kupila v sekaci.

janelinka
11. máj 2013

@katkanova u nás ich je dostať normálne v galantérke.

nikolka2
11. máj 2013

Ja som dnes bola v tescu a videla som ich ,,mali ich sice troska zašíte ,,mali by ich dat na viditelnejsie miesto 🙂

katkanova
autor
11. máj 2013

@kvetinka211 v terranove maju aj detske vecicky? od akej velkosti? 😕

bubelko
11. máj 2013

@katkanova ja som kupovala v h&m a v c&a 😉

ivoninka
11. máj 2013

ja som dnes videla taku kategoriu na www.zlaticko.sk...skus tam pozriet, mozno najdes

kvetinka211
11. máj 2013

@katkanova v ba na postovej maju detske na 1. poschodi ... nemaju vytah, takze jedine kocikom po eskalatore na vlastne riziko (odporucanie sbskara 😖 ). Oblecko som mu tam nikdy nekupila, hoci je celkom pekne, ale nikdy to co som hladala, pre chlapcov maju iba taky jeden kutik ... netusim ake velkosti, uplne babatkovske nie, ale od tych 2r tam uz urcite bude kedze moj ma 2r a par veci som rozmyslala ci kupim. Tie traky neviem ci bola vtedy nahoda alebo ich tam mavaju stale, ale su fakt super.

randyll
19. jún 2013

http://www.galanteriaribbon.sk/e-shop/traky/det... tu su troje. ale neviem ci sedi velkost.

bombo
19. jún 2013

Ahoj .Máme doma takéto so zvieratkami, nastaviteľná veľkosť, nepoužité. Môžem ti ich poslať.

kajsmetke
13. mar 2019

Ja kupujem detske traky vždy tu https://www.tifantex.sk/Traky-na-nohavice-detske a veľkosť ti nepíšu, lebo su uni nastavitelne , tam vzadu sa to da stahovat a natahovat