Kde kúpim podložku Nuna Pepp Luxx Plus?

slavka030
23. feb 2015

Pozdravujem mamičky. 🙂
Prosím Vás, viete mi poradiť, kde by som zohnala podložku do nuna pepp luxx plus?
Ďakujem.

slavka030
autor
30. mar 2015

@salo pre chlapceka je to super 🙂
vsetky su krasne, asi preto mam problem s vyberom, a na druhej strane ten emerald je speci farba... 😀 ale tie kruhy su zaujimave, musim sa na to sadnut, lebo stale iba odbehujem, a tu e vysledok, ze som si nic nevybrala.

slavka030
autor
30. mar 2015

@hviezda22 a nejaku peknu latku pre dievcatko ku kociku nuna vo farbe emerald? chcem to nejako ozivit. a tiez, na tejto zelenej nune, je to deka, ci fusak, ci nanoznik? lebo aj nad tym uvazujem.

salo
31. mar 2015

@slavka030 podla mna ta gulickova by tam super pasovala a kocik by ozivila 😉 Ked som tu latku zbadala, hned som si na teba spomenula, ze by ti pasovala do kocika 🙂

slavka030
autor
31. mar 2015

Jeej, dakujem, ze to hladas aj pre mna.
Teraz o inom, neviete, kde by som mohla zohnat NAROSAN CUCORIEDKOVY,je to vraj dobre na zalezo aj imunitu. Citala som o nom, a lekarka mi povedala, ze to mozem dcere davat. Malu sme dost problem zo zelezom, teraz je to ok, ale ako prevencia moze byt.

hviezda22
31. mar 2015
hviezda22
31. mar 2015

Na foto je podložka a deka. To tvojho kočíka pre mna top ta prva guličkova. Je to moja oblubena látka a v skutočnosti je este krajšia. Ale pozri si stranku www.bubulakovo.sk kde je neskutočný vyber týchto látok . Su to americké latky, velmi kvalitné a stalofarebné a jemnučké. Este idem kuk, že čo by pasovalo

spirit16
1. apr 2015

@slavka030

Ahojky, ja robim Just. Narosan Ti mozem poslat 🙂

slavka030
autor
3. apr 2015

@spirit16
Kolko ten narosan vlastne stoji?

salo
7. apr 2015

@slavka030 uz si vybrala podlozku?😀 mne dnes prisla a je krasna,ta s tym dinom k tej farbe enerald perfektne sedi🙂
@hviezda22 dakujem🙂

hviezda22
9. apr 2015

@salo dakujem velmi pekne, teším sa

slavka030
autor
9. apr 2015

@salo popravde som ani nemala cas pozerat, nestiham momentalne nic.. ☹
@hviezda22 pozerala som zopar motivov, no len zbezne, mam toho dost, kazdopadne tie gulicky su super, no chcela by som na jednej strane gulicky a na druhej nieco ine, co by pasovalo... tak baby poradte, nech mam aspon jednu vec ,,z krku" 🙂

secretka21
23. jún 2015
tehoska
3. jan 2020

Ahojte kocky, sk mate kocik Nuna, ponukam k nemu adaptery na vajicko Maxicosi, my sme super vyuzili pri 3.babatku, kuk moje inzeraty