Koľko ste investovali do výbavičky?

10. jan 2023

Baby kupovali ste pre babetka znackove veci? A co kocik? Aky ste kupovali? Kolko vas stal? Mam pocit,ze v mojom okoli sa zeny predbiehaju kto ma ake znackove vecicky kociare cybexy atd. A mne ide len oto aby bolo male zdravucke🙏🏻

jaroe
11. jan 2023

Mala som veľa vecí z druhej ruky, niečo aj nové ale určite žiadne megaznacky. Nezáleží mi na tom teraz a ani pred 10 rokmi nie. A v mojom okolí to bolo rôzne. Niektorí to mali podobne ako ja, niektorí len nové, značkové a niektorí ešte skromnejšie ako ja. Bolo mi to fakt jedno. Ja viem, na čo môžem a chcem míňať peniaze a robiť dojem nepotrebujem.

autor
11. jan 2023

@jaroe vyborne napisane

wazowski
11. jan 2023

Mne na znackach teda tiez nezalezi. Ale som a budem spokojna ak sa mi bude nabytok/vybava aj pacit, co sa tyka vzhladu, praktickosti a komfortu nielen pre babo ale aj pre mna. Uz ked mam babo tak nech to stoji za to. Kazdy ma ine preferencie a hlavne iny rozpocet. Za mna, mam radsej nove veci. Podla moznosti kvalita nad kvantitou - nemam rada prilis vela zbytocnosti.

dzejsik
11. jan 2023

@klsmat no nehadam sa, ale veci z nasho stiavnickeho Pepca stracaju farbu, roztahavaju sa do sirky a vznikaju im rychlo zmolky … za mna tych 5% elastanu k 95% bavlny v Lindexe stoji za to - kupovala som prevazne z bazaru a uz mi tie vecicky nosi moje druhe dieta a stale su krasne 🙂

klsmat
11. jan 2023

@mimi16 No áno, v Pepco kupujem o číslo väčšie, ale vydrží dlho. Podotýkam, že to bavlnené.