Kolotoč nad postieľku

10. júl 2023

Ahojte, kolotoc nad postieľku - ano/nie?
Je to zbytočnosť ci dieťa zaspí /upokojí sa/baví ho to?

patka06
10. júl 2023

U nás super vec - prakticky od narodenia super uspával, kým dohral dcéra spala.
Používali sme do 6 mesiacov

autor
10. júl 2023

@patka06 mala mi bude mať 5 mesiacov, doteraz spavala v kolíske. Neviem ci mam kúpiť alebo nie. Prečo len do 6 mesiacov?

patka06
10. júl 2023

Do 6 mesiacov, lebo potom ho už ťahala a bála som sa, že sa niečo odlomí a ublíži si.
Pre 5 mesačné by som už nekupovala.

lalala94
10. júl 2023

Moju dcéru to veľmi bavilo, čiže za mňa to je fajn, ale nikdy pri ňom nespala ani ju to neupokojilo to. No na prebavenie kým človek niečo urobí je to fajn vec aj keď pre 5-mesačnú by som to už nekupovala.

dedax
10. júl 2023

Na môjho vnucika to spadlo keď mal 5 mesiacov na očko bola veľká hystéria okolo toho ihneď na pohotovosť s okom našťastie to dobre dopadlo ja odvtedy keď počujem kolotoč nad postieľku chytám paniku ináč každý nech sa zariadi podľa seba stalo sa to ojedinele ale aj takéto sa stava

autor
10. júl 2023

Ďakujem baby, no keď vidím tie ceny tak si hovorím ci to treba 🤷‍♀️ mne išlo o to spinkanie, lebo vlastne ju idem učiť spávať v postieľke tak ze ci by to nepomohlo. Pripadne by som kúpila nejaký za 10eur z podruky 🤣

patka06
10. júl 2023

Pre 5 mesačné už radšej kúp nejakú tú uspávaciu hračku napr, Fisher Price
https://pre-najmensich.heureka.sk/fisher-price-...

autor
10. júl 2023

@patka06 ma takého macika, čo keď sa mu stlačí bruško aj hviezdy z neho idú aj melódia. Pri tom zaspala asi raz aj to keď bola malička.. Asi kašlem na to

patka06
10. júl 2023

Skús to znova s tým mackom, dávať iba keď má spať, už vníma inak ako maličká, možno sa jej teraz zapáči

bobkovci5
10. júl 2023

Ja mam skoro 1,5 ročnú a stále púšťam Kolotoč ja odporúčam dokonca jednu melódiu mam pri ktorej zaspávam aj ja ked sa mi neda späť 🙈mame ho od narodenia a do pol roka jej bol zbytočný preto zo spánkom problémy nemala. Kolotoč ignorovala keď bola väčšia nechcela mi spavat cez den a teraz naucena pustím Kolotoč a už vie ze ma späť.

bobkovci5
10. júl 2023

Mame tento a kúp za lacný peniaz tu na kovový a vybavene ja ho mam za 15€ a slúži na jednotku

kristina2412
10. júl 2023

Za mňa nie, odporúčam radšej Fisher Price hračky , vydru, morského koníka atď. Výhoda je tá, že to vezmeš kamkoľvek pôjdeš. Ten kolotoč musí byť vhodne umiestnený , na predpôrodnej príprave nás fyzioterapeut upozorňoval na časté nevhodné osadenie kolotočov ,deti sú v záklone prípadne niekedy naopak nevidia na kolotoče, dvíhajú sa vpred.

1234321
11. júl 2023

Určite super vec 🙂 my mame a u nás fičí v podstate stále, mame rôzne zvuky, cez deň si synček vypýta s lesnými zvukmi a hra sa pri tom 😊 čiže aj 5 mesačnému bábätku skvelá vec. My sme kúpili 3 v jednom, v noci svieti na celu stenu(mesiac,hviezdičky).. neskôr z toho bude lampa….