Ktorá prebaľovacia taška sa vám viac páči?

ildiko1606
28. sep 2014

1.Babymoov Free Hand Hibiscus
2.Bebe Jou

vevesh
28. sep 2014

bebejou je krajsia - nevyzera ako prebalovacia, mozes vyuzit aj neskor ako normalnu kabelu...
babymoov - je uzasne prakticka, farebne krasne prevedena, avsak neskor uz ju velmi nevyuzijes ako normalnu kabelu
podla vyzoru babymoov (moj osobny vkus), podla praktickosti babymoov, na dlhsie/neskorsie normalne vyuzitie ako kabelka bebejou 😉

ikika
28. sep 2014

Ahoj, z tychto dvoch sa mi viac paci ta bebejou... 😉
Ja by som si vsak asi kupila znova Babymel - aj ked na to sa zrovna nepytas... 😅

marthuska
28. sep 2014

Bebejou, ale inak maju aj krajsie farby🙂 napr farba 44 je podla mna ovela lepsia. Ked nebudem mat so sebou uz kocik a pojdem zase do prace, isto tasku predam alebo posuniem. Aj avent mal kedysi krasne tasky, mali aj termopriehradku.

bonaqa2013
28. sep 2014

Jedna krajšia ako druhá. asi č. 2 , ale len preto, že sa asi dá využiť ako kabelka. ale aj č. 1 je super.

reni1512
28. sep 2014

2 🙂

siska53
28. sep 2014

Ta druha..len ako budu drzat na kociku? Su tam dake praktickejsie uchyty?

janickacrazy
28. sep 2014

Mne sa páči tá prvá viac, ale záleží aj na farbe kočíka.

prstek
28. sep 2014

bebejou

aicha15
28. sep 2014

bebejou

ewelinna
28. sep 2014

Babymoov🙂

mihaja
28. sep 2014

Ja by som brala BebeJou.

leporeloo
28. sep 2014

Bebejou

klincek
29. sep 2014

Pekne su obidve. Ta prva ma lepsie riesenu prebalovaciu podlozku (je hned poruke), druha ma zase sikovnejsie zapinanie (lahsi pristup k zipsu). Priestoru vyzera by rovnako v oboch. Farebne je zaujimavejsia prva, aspon pre mna. No ja by som sa rozhodla az po vyskusani nazivo, ak mas tu moznost.
Inak, po vyuziti na prebalovanie nebudes ako kabelku nosit ani jednu..jednak je na nich vidiet, ze su prebalovacie (co by az tak nevadilo), ale hlavne ti po zbaveni sa plienok pojde prebalovanie a vsetko okolo tak krkom, ze si budes chciet (a zasluzene 😅) dopriat novu, krasnu a rydzo zensku kabelku, ktora bude len tvoja 😉.