Ktorý krém pre bábätká na zimu je najlepší?

zuzka38
3. feb 2012

Diskusiu som čítala, je tam viac príspevkov z minulých rokov a zaujíma ma Vaša skúsenosť a preferencia krému do zimy a aktuálne tuhých mrazov pre bábätká. Ak máte skúsenosť pri citlivej pokožke Vášho bábätka, aký krémik používate alebo ste používali? Vopred ďakujem 🙂

alenka600
3. feb 2012

Ochranny krem od Weledy - nie je husty a tuhy takze sa dobre rozotiera (aspon moja mala neznasa, ked jej chcem nieco natriet na tvar), je to skor taky gel, staci ho strasne malicko, vydrzi na tvaricke dlho, prijemne vonia a okrem toho znacka Weleda je velmi kvalitna prirodna kozmetika.

mia78
3. feb 2012

my používame Niveu proti chladu a vetru

ela2710
3. feb 2012

My pouzivame od narodenia tiez Niveu proti chladu a vetru 🙂

li_la
3. feb 2012

Ja mám tiež Niveu proti chladu a vetru 🙂 🙂

kvetinqa
3. feb 2012

bioderma cold cream. Maly ma citlivu pokozku a nivea mu nestacila. Aj tak mal vzdy vystipane a popraskane zilky na lickach. S biodermou sa mu to nestalo ani raz.

moniciak
3. feb 2012

My máme Klorane je to hyppoalergénne ale to preto lebo malá má ešte trošku detský ekzémik inak by som asi tiež volila Niveu minule som jej ju dala a v poriadku 🙂

soldi
3. feb 2012

niveu nieeee.radsej tu weledu, alebo bambucke maslo je skvele a taktiez kokosovy olej. 🙂

stanislavao
3. feb 2012

La Roche Posai - Lipikar = super kremik

zuzana17
3. feb 2012

ja používam z DM Alverde baby krém

nice202
3. feb 2012

niveu aaaanoo

janad2010
3. feb 2012

My tiez pouzivame Niveu proti chladu a vetru. Som s nou velmi spokojna najme teraz ked su take mrazy. 🙂 🙂

lucka1987
3. feb 2012

my pouzivame bud niveu a bambuckym maslom.. ale sme si kupili este aj Bubchen Wind and wettwr creme 😉

michaela80
3. feb 2012

Bioderma ABC derm cold wind

nanku
3. feb 2012

Bio Karite detsky balzam - je skutocne vyborny

krenkova
3. feb 2012

Weleda je vynikajúca, používame ju od narodenia, tiež odporúčam, ale v chladnejšom počasí používame Hipp intenzívny krém proti vetru a zime 😉

edie63
3. feb 2012

Bubchen 🙂

lucia81
3. feb 2012

infadolan

katmi
3. feb 2012

my pouzivame od narodenia modru indulonu

lolko_lenka
3. feb 2012

ja používam HIPP "vietor a zima"

salma22
3. feb 2012

ja nedavam vobec ziaden krem na tvaricku .....mala by som pouzivat??? 😕

blanch12
3. feb 2012

...modra indulona ...😀

adri2211
3. feb 2012

@salma22 no tvaricku by si mala natierat kremikom,predtym ako idete von. aj ked sa priznam,ze niekedy zabudnem.

pouzivame Niveu proti chladu a vetru

cillikat
3. feb 2012

my pouzivame Niveu proti vetru a chladu, myslim ze je fajn 🙂, urobi takyfilm ochrany na tvaricke, som s nou spokojna a mam deticky citlive na ekzemik, ale nemame s touto kozmetikou ziadny problem 🙂

ada222
3. feb 2012

my tiez pouzivame niveu

gumimaci
3. feb 2012

Weleda ochranný krém. Mali sme aj Sebamed a Bubchen, ale Wleda jednoznacne vedie, uz budeme pouzivat len ten.(na Sebamed mal dokonca reakciu- krupicku)
@salma22 v takomto pocasi (mraz) urcite trosku nakremovat neuskodi. Nasho ked nenatriem ( a fakt mu davam len malinko) tak ma potom vysusene licka.

pleval
3. feb 2012

bubchen 🙂

irsina83
3. feb 2012

nam najlepsie robi nivea baby zimny krem 😉

sakura77
3. feb 2012

my sme skusali aj bubchen aj niveu proti zime a vetru,oba fajn

jerryjanka
3. feb 2012

ja som nikdy žiadny nepoužívala hlavne treba pozerať aby v nom bolo minimum vody - kremy s obsahom vody vyštípu dieťatko ešte viac ako bez kremu, potom fakt radšej nejaky ten kokosovy olej

sympa1
3. feb 2012

bubchen sme pouzivali..spokojnost