Ktorý opaľovací krém pre deti je najlepší?

kikina84
6. máj 2013

ahojte,chcela by som vediet ktory opalovaci krem pouzivate pre Vase ratolesti do troch rokov a na co by som mala pozerat pri kupe takehoto kremu...dakujem

simca06022011
6. máj 2013

tento rok daylong

matuskova003
6. máj 2013

ja som nakoniec kupila Alverde 30 faktor 🙂 je super, treba si však dat namahu pri roztieraní

lin123
6. máj 2013

aj my daylong, dolezity je vysoky faktor a zlozenie, hlavne,aby bol urceny pre ten vek,ktory potrebujes

zivika
6. máj 2013

daylong a celkom sa mi pozdava aj sebamed 🙂

pakin
6. máj 2013

My používame Bioderma 50+. Je možné používať aj keď dieťa nemá ani rok 🙂 😉

jasminet
6. máj 2013

daylong, pre mna uz roky rokuce, pre deti odkedy sa narodila dcera a teraz aj pre syna

brisilda
6. máj 2013

ja asi nabehnem do DM drogerie a kupim 🙂 kristinaanna dala dobry link 🙂

livka283
6. máj 2013

ja davam malej malej od narodenia mineralne opalovaky, kt. nie su na chem. baze, ale mechanickej, su 50+ ,maju ochranu pred UVA aj UVB ziarenim.mam doma biodermu aj avene, su fajn a budem ich preferovat do tych troch rokov

sarka9832
6. máj 2013

pouzivala som astrid a teraz som kupila v dm tu ich znacku

lulinka02
6. máj 2013

My sme kupovali Niveu kids, som s nim spokojna, co sa tyka nasich klimatickych podmienok, ale minuly rok sme sli k moru a tak som chcela vyyssi faktor. Zhodou okolnosti som si pozrela na dvojke testmagazin, kde testovali opalovacie kremy pre deti, aj pre dospelych. Cakala som, ze najlepšie dopadnu drahe kremy ako Vichy, Lancaster, ale opak bol pravdou, a najlepšie skoncil krem z DM Sundance... Splnal vsetky poziadavky, od UV ochrany, cez vode odolnost a pod. a naozaj sme s nim boli velmi spokojni. 🙂 Super pomer ceny a kvality!

danjelca
6. máj 2013

eco baby spf 5O odporúčam na minerálnej báze

paris3
6. máj 2013

bezne pouzivam daylong baby SPF 30. k moru kupim asi vyssi faktor.
tento opalovaci krem som vybrala preto, ze funguje na mechanickej baze. je vhodny aj pre mensie deticky.
dcerka ho dobre znasala, aj ked ma citlivu pokozku.

darka2001
6. máj 2013

Urcite daylong spf 30,tuto znacku pouzivame cela rodina uz par rokov a ziadne spalenie nehrozi🙂

zuzana581
6. máj 2013

Ja kupujem v Lidli Cien. Moja dcéra mávala ekzematickú pokožku (ale v podstate iba v lete - kombinácia opalovacieho krému a slnka, potu jej nerobila asi dobre..) a vyskúšali sme plno krémov.. Na Daylong chytila takú alergickú reakciu, že jej tiekli oči prúdom a z nosa jej sopel doslova bublal.. Kupovali sme aj Biodermu, La Roche-Posay ... a v podstate nič nepomáhalo, aby nemala v lete podráždenú pokožku.. tak som začala kupovať lacnejšie krémy a nakoniec sme skončili pri cien. Ten dávam aj malému od narodenia a úplne v pohode..

silviasiska
6. máj 2013

ja som kupila Seba med 50 krem....

bebinka74
6. máj 2013

aj nám sa osvedčil Sebamed 50, používame ho už 2 rok a žiadne spáleniny sme nemali.

zanin
6. máj 2013

u nas daylong je the best ako pre deti tak aj pre nas

stanislavao
6. máj 2013

ja som tento kupila v lidli sprej Cien OF 50. myslim ,ze je jedno, aku znacku kupite, len aby dobre chranila.

krenkova
6. máj 2013

my používame z DM drogerie Sun kids dance krémik, nikdy nemala dcérka žiadne reakcie, je nevoňavý, neparfemovaný, ľahko sa roztiera a aj cena je veľmi dobrá. A pozerám, že aj v teste z linku od kristinaanna dopadol tento krémik veľmi dobre 😉

brumka
6. máj 2013

ja pouzivam daylong, nerobil nam ekzemy a je super, znamej sa mala z biodermy vyhadzala a ani mne dospelemu nerobi dobre, ono treba vzdy skusit aka znacka bude vyhovovat

smejko29
6. máj 2013

My používame Daylong spf 30 je vodeodolný a ešte nikdy sme sa s ním nespálili. 🙂 A naša doktorka nám hovorila, že deťom stačí faktor max. 8, ale mne sa to vidí málo pri dnešnom silnom slnku.

martini
6. máj 2013

ak je dieťatko malé, teda do troch rokov, tak skus radšej s mineralnym ochrannym faktorom, nie chemickym, lebo predsa len tie chemicke obsahujú ak trochu karcinogenov a na taku jemnulinku pokožku by som to nedala. Ja kupujem bioderma faktor 50, ale sú určite aj iné značky, ktoré sú na mineralnej baze. Aj chemicky opalovaci krem ťa ochrani, možno ešte lepšie ako mineralny (aj ked mojho natieram tym mineralnym a nemal ani naznak opalenia ani po dvoch tyždnoch v španielsku), ale musíš zvážiť negatíva chemického ochranného faktoru...

belucio23
15. júl 2014

akurát riešim toto, dcérke vadil krém z DM, stále sa škrábala, zvažujem z Lidlu.

tigri
15. júl 2014

Moje deticky vsetky reagovali na opalovacie kremy a niekedy to boli fakt skarede reakcie, dostavala som ich z toho aj 2-3 tyzdne. Co nikdy nesklamalo a zvyknem to pouzivat do 3 rokov veku dietata je Bioderma Mineral 50+. Potom uz mi toleruju aj La Roche-Posay Anthelios Dermo-Kids 50+. Na Niveu, Daylong a podobne mali hnusnu reakciu, DM som bola vratit, lebo strasne lepil a zle sa rozotieral. Podla poslednych testov Dtestu, Daylong prepadol, co sa tyka vodeodolnosti a okrem ineho, co sa povazujem za zavaznejsie, obsahuje jednu latku, tzv. endokrinny disruptor, ktory moze narusat hormonalny system. Tato latka sice este nie je zakazana, ale je zaradena medzi podozrive latky a vacsina vyrobcov sa jej uz vyhyba. Na zaklade tychto testov som to riskla a kupila som aj vitaza testu Ladival 50+ (ten je vhodny dokonca aj pri neurodermatitide), dnes som ho prvykrat vyskusala na dcerkach a zatial ziadna reakcia 🙂

http://www.dtest.sk/clanek-3698/dtest-vyzyva-vy...

katarina987
17. júl 2014

Ahojte, skúste prírodný
http://www.ekzemyprirodou.sk/krem-na-opalovanie.... Je drahší, ale citlivý výborný pre detičky. Katka

me_to_you
17. júl 2014

Sebamed 50tku mame a zatial spokojnost

virginia
18. júl 2014

Ahoj, ja som zastanca, ze pre deti faktor 50 a osobne mam odskusany tento:

http://www.vasakrasa.sk/opalovacie-kremy-pre-de...

lahko sa roztiera, nestipe oci a je vodeodolny

babulka82
18. júl 2014

my mame tento rok Cien sprej pre deti z Lidl a je super a neporovnatelne lacny s tymi z lekarne

hanka_april
18. júl 2014

minule davali ze Daylong obsahuje hormonalne masti....