Ležadlá - Babybjörn vs. lacnejšie alternatívy

lalailah
29. nov 2021

Ahojte, chcem sa opytat, ci mate niekto skusenosti s lezadlami Babybjörn alebo ich lacnejsimi alternativami. Na Babybjorn su velmi dobre recenzie, len ta cena sa mi zda trochu velka na to, ze je to "len lezadlo". Nasla som viacero alternativ, ktore maju skoro totozny dizajn aj funkcionalitu -, napr. https://www.mall.sk/detska-lezadla-sedatka/baby.... Neviete ci je tam nejaky realny rozdiel alebo mozem s kludom usetrit 100 eur? Ak mate babybjorn, stoji to zato?

poliu
29. nov 2021

@lalailah ja som ho mala a môžem povedať, že spokojnosť veľká. Po každej stránke ,ale hlavne sa mi páčilo, že dieťa sa mi v tom hojdalo časom samé. Sedenie v ňom je dokonca odporúčané aj odborníkmi . Jediná nevýhoda bola tá, že keď sa mi tam dieťa hojdalo,bolo trochu obtiažne ho nakŕmiť. Neskôr som ho však predala veľmi rýchlo.
A nosič od nich je bezkonkurenčný.

agacela
29. nov 2021

Mne to skôr príde, že babybjorn je skôr o značke …ako aj elodie a iné …mame nočník babybjorn no funkciu spĺňa rovnakú ako ten za 6€ z ikey 😁
Mne to príde rovnaké ako aj lacnejšia varianta možno materiál mi prišiel príjemnejší

jankarec
29. nov 2021

@poliu neviem, ktory nosic myslis, ale ja od Babybjorn poznam len klokanku. A ta je absolutne nevhodna pre deti.
Prave to ma odradilo od kupy ich sedatka, kedze vyrabaju vylozene skodlive nosice.

lalailah
autor
30. nov 2021

@poliu no aj to ma motivuje, ze znackovy sa asi lepsie bude neskor predavat

sasanka605
30. nov 2021

Naša mala rada nuna leaf a este aj teraz sa obcas hojdaju obaja. Ľutujem ze som nemala aj pri staršom.