Máte skúsenosti s objednávaním zo zahraničia zo Zary, Nextu?

anna131
16. okt 2014

Ahojte mamičky chcem sa Vás opýtať či niektorá už objednávala z týchto stránok a či tovar Vám prišiel v poriadku a ako sa dá z nich objednať. Pretože našla som na anglickej stránke Zara krásne topánky a neviem ako ich môžem objednať ďakujem

budzi
16. okt 2014

@anna131 Priamo z official stranky Zara sa objednat neda.. Asi len cez niekoho kto ma zara vecicky uz nakupene... z nextu priamo mozes na sk.nextdirect.com Postovne je nad 5 eur zdarma a do tyzdna to mas doma..

cherry1981
16. okt 2014

@anna131 Ja zaru objednavam cez jednu maminku, a next si mozes objednat aj sama cez nextdirect.com, tam je postovne nad 20 euro zdarma 🙂

yanni
16. okt 2014

@anna131 v pohode. Doteraz ziadne problemy. A ja objednavam ze fak velaaaaaa. A objednavam aj zo Zara. V Nemecku sa da. 😉

anna131
autor
16. okt 2014

@yanni a ako dlho cakas ked ti pridu veci zo Zary ?

anna131
autor
16. okt 2014

@cherry1981 mohla by si mi dat meno mamicky cez ktoru to objednavas?

yanni
17. okt 2014

@anna131 ca. na 4-5 den to mam doma. Ale ja objednavam cez Zara Deutschland a som v Nemecku, cize neviem, ci sa da objednat aj na SK. Inak tu sa da aj tak, ze objednas online a mozes si to dat poslat aj do kamenneho obchodu.

prasiatko30
17. okt 2014

V zare je dobre to ze mozes objednat, mas moznost ze ti donesu tovar zadarmo do ich obchodu alebo za poplatok domov a ak sa ti nepaci zoberes tovar a zanesies im to do kameneho obchodu a oni ti to akceptuju bez zbytocnych cavikov.

maba
19. nov 2014

ahojte už ste objednávali tovar z tejto stránky http://www.rosewholesale.com/cheap-online/women... ?