Môže to byť pre chlapca aj pre dievča?

4. okt 2022

Ahojte,myslíte, že táto sada by mohla byť pre dievča aj chlapca? Keďže zatiaľ nevieme pohlavie, tak hľadám niečo čo by sa hodilo univerzálne. Viem, sú rôzne univerzálne farby, ale ja nechcem nič biele, ani veľmi šedé, ani hviezdičky a pod...nič také ma zatiaľ neoslovilo. Ale toto sa mi celkom páči a viem si to predstaviť pri oboch pohlaviach. Akurát ak by to bol chlapec, či by nevadili tie ružové pierka či čo to tam je :D
Čo myslíte? 🙂

simona92101
4. okt 2022

Mam 3r dcerku,a absolutne neriesim ze musi mat vsetko ruzove dievcenske.praveze ma takych veci minimum,a tiez ma vsetci hejtuju ze chodi ako chlapec.ja mam rada jednoduche neutralne farby,dcerke svedci modra,cierna,siva, dokonca si vybrala softshelky s bagrami,doma kopec auticok.
Autorka-mne sa ten set paci,kludne aj pre chlapca aj pre dievcatko.urob tak,ako sa tebe paci

hederamonstera
4. okt 2022

Ako sa mame super, ze mozme riesit taketo veci☺️☺️
Podla mna je to viac dievcenske, nie kvoli farbe ale tomu motivu. Ale ked sa ti to paci, tak si to kup.

cimage
4. okt 2022

@syslik81 toto som chcela napisat. Mojho syna vzdy povazovali za dievca aj ked bol v zelenom, dinosaurovom, lebo mal blond kucerave vlasy 😁. Takze to je uplne jedno, ak sa to paci tebe, tak je to ok. To len my dospely sa nad tymto pozastavujeme, detom je to uplne jedno. Vyspi sa aj v zelenom, ruzovom, sivom.

sunshine_18
4. okt 2022

Podľa mňa v pohode

kristiii
4. okt 2022

@syslik81 haha, u nás presne opačne. Modrá deka, modrá čiapka, modrý dudel a koľkokrát že: jeee, aké krásne dievčatko 🤦😂😂.

kristiii
4. okt 2022

Jaj a autorka, podľa mňa je to super univerzálne (a vtáky pokiaľ dobre vidím, sú modré, to len na margo už neviem koho)

deti95060810
4. okt 2022

mne to príde viac pre chlapca...ale kľudne môže byť aj pre slečnu...

mironka
4. okt 2022

Mam tri dcerky,pri poslednej sme dostali ruzovo biele hniezdo s hviezdickami. Pred 2 rokmi sa nam narodil syn. Otazka pre Teba: Co myslis, akej farby hniezdo mal on? Spraaavne,spal v tom ruzovom po sestrach. Nik ho nechodil okukavat a verim,ze si tuto traumu z ruzovej nebude pamatat. A ostane bez nasledkov. 😉😀

osky
4. okt 2022

Akoze,mne Sa to koli tej modrej zda viac pe chlapca.
Ale vor a celkovo mi pride universalen.
Keby som mala dievca,kupim si modre,lebo proste modru mam rada.
Aj kocik by bol modry,to je univerzalne.

zorkahorka
4. okt 2022

Myslim,ze krpcovi to bude jedno. Spat v tom bude len par tyzdnov.alebo kup cisto bledomodry

marianarem
4. okt 2022

Je to pekne pre chalana aj pre dievca, navyse na tu chvilu je to ozaj jedno. Ja som tiez strasne vyberala tieto babatkovske veci a potom z toho vyrastol tak rychlo, ze som sa ani nestihla spamatat 🙂

sundew
4. okt 2022

Moj syn ma obliečky ktore maju húpacieho komika ktory je modro ružový,podla nan to ide ku obom! A preco nepočkás kym budes vediet pohlavie??

elizabet173
4. okt 2022

@autorka, kľudne si to kúp, keď sa ti to páči a urobí ti to radosť, aj podľa mňa je to aj pre dievča aj pre chlapca

haanovajana
4. okt 2022

Je to veľmi pekne,vhodne pre chlapca aj dievča.

miskafilipkovab
4. okt 2022

@syslik81 ja sa s tym pravidelne stretavam. Maly je cely modrý a ludia sa pyta ju ci chlaoec ci dievča 🤷‍♀️ inac ja napriklad preferujem aj cervenu pri chlapcoch, nasim sa velmi hodi.

evaachesa
4. okt 2022

Podla mňa je to unisex a dala by som to kľudne pre obe pohlavia. Pokiaľ sa to tebe páči, tak si to kúp...nikto iný to okrem teba totiž zaručene riešiť nebude. 😉 Môj manžel by mi s určitosťou ani nevedel povedať aký motív je na tom a dieťaťu bude jedno či ogrcká vtáčika s modrým pierkom alebo ružovým. 💁😅

evaachesa
4. okt 2022

@miskafilipkovab na takúto otázku by som s kľudom odpovedala že áno, nevidíte? Veď samozrejme že dievčatko. 😉

autor
5. okt 2022

DIlema vyriesena, nebudem to kupovat :D dostanem hniezdo od sesterky, takze nebudem zbytocne vyhadzovat peniaze ked nemusim 🙂 mozno si len dokupim dake doplnky z toho, ale to ma uz naozaj cas aj neskor 🙂
dakujem za rady a nazory baby 🙂

danica2711
5. okt 2022

v pohode pre chlapca aj pre dievča. Prezradím vám (pre niektoré) novinku: tomu dieťaťu to bude ale že úúúplne jedno. Jediný subjekt, ktorý to bude zaujímať, sú klebetné sliepky na detskom ihrisku a tie má každá normálna matka hlboko v paži

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
5. okt 2022

@anjelicek26 Teba iritujú ružové vtáky? No to hádam nieee. 😂