Niečo je v cumlíku

25. jan 2024

Baby kupila som cumliky bibs vyvaría ich s flasmi. No v jednom cumliku je ako keby zrazene mlieko?? Ved flasy pred vyvarkou umyvam.. Zas som ho dala do sterilizatora furt to tam je co to je? Mozem ho teda iz vyhodit?? Mate skusenost?

btus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1mina
25. jan 2024

To bude podla mna voda, ja som vzdy po vyvareni vytlacala vodu z cumlikov. Ako zrazene mlieko mozno vyzera preto, ze prevarena voda sa tak zakali vodnym kamenom

doris11
25. jan 2024

Radšej výhod a kúp nový ..

autor
25. jan 2024

@1mina aha chapem tak skusim este raz a wytlacit ju

doris11
25. jan 2024

@btus pre vás možno zbytočný ale pre niekoho možno nápomocný.

autor
25. jan 2024
pribinak
25. jan 2024

@btus niektoré deti majú veľmi silný saci reflex, takze až taka zbytočnosť to nie.

doris11
25. jan 2024

Skus ešte raz vyvarit a vytlačiť ako radili vyššie .. a keď to tam bude stále no môže to byt ta voda ale ja pre pokoj v duši by som dala nový 😀

autor
25. jan 2024

@doris11 sno vytlacim a ked to tam bude vyhodim

btus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
doris11
25. jan 2024

@btus tu nikto nepotreboval ani tvoj názor na cumel 🙂

btus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klip0
25. jan 2024

@btus nepáči sa ti že máš odozvu na ktorú si sa nepýtala. Ale ty si písala absolútne odveci, nie na otázku autorky. Takže sa nemáš čo čudovať

autor
25. jan 2024

Zeny rozstrihla som cumel bolo to biele ako keby dnu z tvrdej vody alebo mlieko. Ale to bolo ako keby v tom kauucku nechapem. Ci to bolo fakt mlieko zazrate?? Pocas dna sa to urobilo este po sterilizacii an jednom cumli zas aom vStrilizovala zmizlo no z toto nezmizlo

judit47
25. jan 2024

Bibs je z kaucuku a ten sa NESMIE vyvarat/sterilizovat lebo kaucuk straca,,prirodzenen vlastnosti,, len vriacou vodou oplachuj lebo sa ti budu roztapat😵‍💫

autor
25. jan 2024

@judit47 aha tak to nebolo tam
Napisane ze sa nesmie