Oplatí sa ísť na nákupy detského oblečenia do Maďarska?

sonickav
3. sep 2012

Ahojte, chodíte na nákupy do maďarska? Oplatí sa tam íst kvoli detským vecičkám, oblečeniu? Asi aká cena sa tam pohybuje na kojenecké oblečko, výbavu?? Nie je to šmejd?? ďakujem

sisaha
3. sep 2012

podla mna tie casy, ked bol forint na minime su davno prec. Skôr si nakupis u nas vo vypredajoch 😉

3kolka
3. sep 2012

tak tak....a ked to bude lacné nieje kvalitné mala som pár vecí odtial no nebolo to na rosypanie ale material nebol dobrý aj ked bola písaná 100%bavlna

rolak
3. sep 2012

my chodíme prííležitostne do miškolca do auchanu alebo do cory a ke´d vystihneme akcie,tak sú detské veci za veľmi dobré ceny a nepovedala by som,že je to zlá kvalita.... do normálnych nákupných centier už nechodíme,lebo sa nám to neoplatí,myslím,že tam sú ceny ako u nás v akciách.... ale chodíme skôr vrámci výletu nie preto,že by sme vyslovene super lacno nakúpili...

liz_lemon
3. sep 2012

napr. v nasom tescu bol teraz vypredaj veci pre babatka, vsetko kvalitne bavlnene a pekne, max cena do 10 E za 4-balenie, netreba nikam chodit

nili
3. sep 2012

My chodievame dost casto do Gyoru, malej som vybavicku kupovala v Brendone, boli lepsie ceny. Lepsie nakupis aj v Tescu, ci v Spari. Ale treba vystihnut dobry kurz. 😉