Oprala som toaletný papier. Ako ho dám dole z prádla?

ilona3
10. sep 2011

Pomoc! Nejakým "záhadným" 🙂 spôsobom sa mi do práčky k pradlu dostal aj toaletný papier. Nikto z deti o tom nic nevie 😉 Prišla som na to až ked som išla vyberať oprate veci a vešať ich. Na všetkom mám " nalepeny a nachytany" papier. Veľké kusy som pozbierala ale co s tým ostatným. Vsetko je biele. Samozrejme že to nie je na bielom prádle ( tam by to predsa nebolo tak vidno 😀) ale na červenom a ruzovom. Urcite sa aj Vám stalo, že vo vrecku ostala papierová vreckovka no a aj ta vie narobiť galibu ale to je slabý odvar toho čo mame doma teraz my!
Prosím o Vás o rady a vopred veľmi pekne dakujem 🙂

zuzana76
10. sep 2011

nechaj to vysusit a ked to bude suche, lahsie to odstranis napr. vytrasenim, pripadne to opada same z bielizne, potom to mozes oprat este raz, aby sa to ocistilo od vsetkych papierikov, co by tam pripadne este zostali.

titkovamiriam
10. sep 2011

u nas bezne vyperiem zasa papierove kapesničky,neboj po uschnuti to vyprasis!!!a znova preper ak mas avivas daj aj tu pojde to lepsie alebo daj ocot na posledne plakanie

chantal21
10. sep 2011

Jednoducho,oblepis si ruku lepiacou paskou, potom snou lepis po veciach a ono to ide dole jedna radost.

titkovamiriam
10. sep 2011

@chantal21 super napad!

chantal21
10. sep 2011

@titkovamiriam Dakujem,a robim aj takto vsetky veci ciernej farby ktore mam od nieco omosene.

ilona3
autor
10. sep 2011

@zuzana76
@titkovamiriam
Vyvesila som to tak som zvedavá 😉 zajtra dám vedieť ako to ide zatiaľ ďakujem 😉 ak to nepojde skúsim plán B
@chantal21 s lepiacou páskou

ilona3
autor
11. sep 2011

@titkovamiriam
@zuzana76
Oprašovala som ako divá ale moc to dole nešlo. Ale znova som to namocila a prúdom sprchy som to "oplachovala" a zda sa že pomohlo 🙂 znova som to dala oprat do pračky tak uvdime 😀

jarkamamina
11. sep 2011

ja pockam kym sa vysusi pradlo a pekne krasne ho vysavam vysavacom mne sa neosvedcilo este raz oprat chalani mi pravidelne nechavaju vreckovky v nohaviciach a veru niekedy aj ja sa potesim ked vyberam pradlo z pracky

redangel32
11. sep 2011

@ilona3 pre istotu by som este skontrolovala filter pracky. Aby sa ti neupchal 😒 . Neviem aky typ pracky mas,ale ak je z predu plnena tak kukni aj do gumy co je okolo bubna. Uvidis,kolko toho tam este najdes. A pri nasledujucom prani by si prala v tom bodrely. 😖

ilona3
autor
11. sep 2011

@redangel32 filter som pozrela hned včera a bolo tam toho dost 😉 ale diky
@jarkamamina aj ja nachadzam občas vreckovky ked sa spolahnem že si deti po 3 upozornení vrecká skontrolovali ale to je nic proti tomu čo dokázal toaletný papier! Zda sa že ta sprcha pomohla ale pradlo mám teraz zavesene na balkóne a maly mi tam spi takže tam teraz nejdem buntosit aby som ho nezobudila. Ešte som skusila aj dat to dole kefkou a išlo to, ale bojim sa aby som si neznicila pradlo, predsa len suchanie kefou po oblečení... Mozem to zodrat a pozachytovat ☹
Dakujem 🙂

natalii_izabel
1. mar 2019

Našla som mužovi toaletný papier vo vrecku a všetko mám ako po výbuchu...Keď som doprala tak som to zavŕšila osusila aj pod prúdom vody nechala ale na tom čiernom mi to ostalo ....nič mi nepomáha ostalo mi asi dva sčk octu pomoze mi to na vyčistenie práčky...filter a besnenie čistene

natalii_izabel
1. mar 2019

Prepáčte 2 dcl octu

fokuska
1. mar 2019

@ilona3 Opakovane pranie alebo plakanie v pracke mi nepomohlo.
Zalezi aj na tom z akeho materialu je pradlo - bud necham vysusit a potom poriadne vytrasiem a pozbieram s takym lepkavym valcekom - davam s tym dole aj chlpy od psa a pod.
Alebo dam do vane a prudom vody to "vysprchujem".

kikina84
1. mar 2019

@ilona3 ked to uschne tak zober ten lepiaci valcek,vsetko odstran a preper este raz v pracke v mensom mnozstve