Pekná detská stolička na kŕmenie od štyroch mesiacov

sanny2993
26. júl 2021

Ahojte. Inšpirujte ma vašimi stoličkami na krmenie, hľadám peknú jednoduchu stoličku pre babo od 4 mesiacov. Poteší aj realna fotka s nazvom a popisom, či ste spokojne. Ďakujem 🙂

syslik81
26. júl 2021

kym sama nevedela sediet postacilolehatko alebo vankuse na gauci .. ked sa naucila sediet mala klasika ikea a bola s nou spokojna .. ok ziadna nobl znacka a ani super vyzor ale splnila ucel

danusa63
26. júl 2021

@sanny2993 kuk túto je to super, že sa dá potom rozdeliť na stolík a stoličku. Ocenis keď budete farbickovat s dieťatkom 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=Jd8yTQm0MCo
danusa63
26. júl 2021

@sanny2993 Je to Detská jedálenská stolička na kŕmenie Caretero. V tom videu je to asi po maďarsky napísané 🤣

jasminka22
26. júl 2021

@sanny2993 Ahoj, mame peg perego prima papa a spokojni sme 👌

nykkushka
26. júl 2021

My sme donedávna túto, je vhodná aj pre deticki6, ktoré ešte nevedia sedieť, keďže sa dá dať operadlo skoro do ľahu, skoro ako vo vajíčku plus je to aj hupacka s melódiami 🤭
https://www.inlea.sk/detska-jedalenska-stolicka...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lolazmola
26. júl 2021

My sme mali takúto mamas and papas a za seba hovorím ze to bola najlepšia vec ktorú e pre dieťa kúpili.
1. Nastavenie výšky
2.nastavenie 3 poloch sedačky
3. Odoberatelny stolik
4. Odoberatelny podnos zo stolika
6.stolík sa dá pripevniť na zadnú stranu stoličky
7. Skladacia, rozložiť sa dá jednym pohybom nohy 😁
8. Na kolieskach ktoré sa dajú zabrzdiť
9.potah stále drží a nikde sa netrha
Nemam hej veľmi čo vytknúť možno len traky by sa mohli ľahšie vyberať aby som ich hodila celé do práčky a na oranžovo podnose nám nepasoval pohárik kde nán bolo miesto určené.
Ps: p ofotenu ju mam preto lebo ju aktuálne predavame

evka_3
27. júl 2021

My máme tiež peg perego prima pappa a sme veľmi spokojní.. Rozmýšľala som aj nad stoličkou značky Mima ktorá by nám viac do kuchyne pasovala ale chcela som na kolieskach aby som si mohla po byte presúvať

jaskolka
27. júl 2021

Keď ešte nesedel sám stabilne, krmila som v detskom kresielko. Potom sme kúpili cez bazár Kinderkraft stoličku, som spokojna, účel splní

vsetkopredietatko
27. júl 2021

My mame od narodenia chicco polly magic a je paradna. Je to rastuca stolicka a momentalne maju v predeti.sk -20% aj na tento sortiment. Tejto stolicke nemam co vytknut.