Plienky Babylove Aktive plus

lenkasalayova
19. jan 2013

Chcela by som sa s Vami podeliťo skúsenosť s plienkami Babylove z DM. Konkrétne Aktiv plus (tie modré). Veľa mamičiek tú píše, že tieto plienky sú výborné, tak som kúpila to menšie balenie na skúšku, ale nie je to tak. Skúsila som ju dať malému, raz sa vycikal a bola dosť ťažká, ako keď nalejete na vatu vodu. Dosť smrdela. Horšie ako Huggies, takže už nikdy viac ich nekúpim. Inak...kupujem Bella Happy a tie sú perfektné. Máte podobné skúsenosti z Babylove plienkami?

kristiii
19. jan 2013

@lenkasalayova tak my sme zvykli používať babylove active plus fialové a prišli mi super, nemali sme s nimi žiaden problém, malý v pohode prespal celú noc a nikdy mi nesmrdeli /niežeby som ich nejak vyslovene čuchala ale pri prebalovaní som nič necítila/. My sme boli spokojní ale tak ono každému sedí niečo iné, ja som napr. Huggies ani Bella Happy nikdy nemala takže s týmito to neviem porovnať. Mne prišli porovnatelné s pamperskami a cena bola ovela prijatelnejšia.

asocial
19. jan 2013

babylove su podla mna plienky, ktore najmenej smrdia..
my sme vyskusali aj huggies, aj pampers, aj tesco..ale tieto vyhravaju.,.aj ked poviem, ye teray som prvykrat kupila jumbo pack, a tie smrdia...alebo som sibnuta ja...

najmenej smrdeli huggies, no to su plienky, kde mal ocikany aj chrbat...

pod smradom myslim povodny chcemicky pach plienky

lucynka287
19. jan 2013

my použivame plienky z lidla aleo bella happy ale tieto sme este neskusali asi ich skusuim

lenkasalayova
autor
19. jan 2013

@asocial Ja som najprv kupovala Pampers Active Baby ale neskôr som prešla na Huggies, malý mal z Pampers často zaparenú ritku-tú plienkovú dermaditídu. Huggies mi precikal a aj smrdeli, nemyslím tým žiadny chemický pach plienky, čistá plienka ako taká vôbec nesmrdela, len sú také...papierové. Myslela som, že tie Babylove budú lepšie, ale sú ešte horšie ako Huggies, teraz sa stalo, že ju aj precikal a vravím smrdia po pocikaní ale veľa.

bambulla
19. jan 2013

@lenkasalayova ja kupujem babylove od zaciatku aj pri prvom aj teraz pri druhom dietati a ja som s nimi spokojna 😉

lenkasalayova
autor
19. jan 2013

@bambulla Niekomu mozno sadnu, ale nam nie. Kazde babo je predsa ine.

lenkasalayova
autor
19. jan 2013

@kristiii Preto som sa j divila aké sú keď som na tu čítala, že s nimi majú mamičky dobré skúsenosti. Je dosť možné, že sa vyrábajú inak ako kedysi. Tie Bella Happy sú vyrobené na Slovensku a neobsahujú žiadne chemické sajrajty ako Pampers Active Baby (tie majú síce obrovskú reklamu, ale veľa bábätiek má z nich zapareniny). Babylove majú naozaj výhodnú cenu, ale kupovať ich už nebudem. Budem verná jednej značke.

celicka
19. jan 2013

My používame babylove od narodenia a nikdy sme nemali problém.

petraj19
19. jan 2013

My sme najprv pouzivali Huggiesky ale tie nam pretekali tak sme zacali pouzivat plienky z dmka. A pouzivame ich doteraz. Nikdy sme nemali ziadne problemz a ani neazapachali.

sisinka29
19. jan 2013

ja som pocula len dobre odozvy na DM plienky aj z Lidla, este som neskusala, ale balenie mam už doma, zatial pouzivam Pampers Premium 2-5 kg

kristiii
19. jan 2013

@lenkasalayova ja som zas odmalinka musela kupovať práve pampersky lebo to boli jediné plienky z ktorých sa mi malý nevyhádzal a potom sme prešli na tieto z dmky, takže ako vravím, záleží čo komu vyhovuje, teda hlavne čo vyhovuje dieťatku. Ja som bola ešte spokojná s gaga z tesca alebo s wickeyskami z kauflandu

matozazzo
19. jan 2013

asi to je individualne, skusila som viacero, konkretne baby love mi nesmrdeli, ale tescacke nohavickove, ja ze si ulahcim, ked davam malui na nocnik, a stacilo ,ze do nich len trosku pisla a priserne smrdeli.. Este som uvazovala, ci to nemoze byt tym, ze ich mam uz skoro rok, ci nie su stare, ale datum nemam, vybalila som ich uz skor :(

lenkasalayova
autor
20. jan 2013

@sisinka29 Ja som pocula tiez len dobre odozvy na Babylove plienky z DMky ale nie su az take dobre. Mozno som kupila iny druh.

lenkasalayova
autor
20. jan 2013

@kristiii Tiez som od malinka kupovala Pampers-Active baby a Premium Care, ale ked zacal mat maly casto zaparenu prdelku tak som ich prestala kupovat( trochu aj kvoli ich cene). Co sa tyka tesco plienok, tiez sme ich skusili, ale pri ich pouzivani zistili malemu zapal mocovych ciest, prijmovy lekar mi hned povedal, ze ak pouzivam tesco plienky moze to byt z nich a to som ho prebalova tak aby nikdy nemal na sebe dlho mokru plienky, takze tot. moja skusenost z tesco plienkami.

kristiii
20. jan 2013

@lenkasalayova no moj krpec nezniesol ani modré ani tie zelené z tesca len tie gaga/tuším ružové/. Ono možno záleží aj od veku dieťaťa, ako som písala keď bol malinký mohol mať jedine pampersky, zo všetkých ostatných bol vyhádzaný a to sme ich vyskúšali požehnane, až časom keď mal cca 1,5 roka som začala zas skúšať aj iné značky a z nich mu nevadili tie dmky a gaga /ono čo si budeme hovoriť, tiež som sa snažila nájsť alternatívu kvoli cene, predsa som kúpila pomaly dva balíky týchto lacnejších za cenu jedných pampersiek/

lenkasalayova
autor
21. jan 2013

@kristiii Gaga boli celkom dobré, ale to bolo pred vyše ako rokom čo som ich kúpila naposledy. Malý má teraz 13 mesiacov a kupujem tie Bella Baby Happy plienky, tie sú super. Kupujem ich priamo od výrobcu za omnoho lepšiu cenu ako ich predáva iný internetový obchod. Teraz bola aj akcia, zaplatíte 2 balenia a dostanete 3. Ešte som dostala aj vlhčené obrúsky zadarmo, takže super akcia ...a výhodná cena . Sú lepšie ako Pampers 🙂

vierka1111
25. jan 2013

Mamičky, ktoré konkrétne plienky Babylove su najlepšie?

paris3
25. jan 2013

@lenkasalayova ja osobne nemozem nic vycitat plienkam Babylove. podla mna su super, najlepsie co sme na trhu zohnali. a to sme vyskusali uz mnozstvo znaciek 😉

lenkasalayova
autor
25. jan 2013

@paris3 Kazdemu babetku sadnu ine plienky.

migely
3. feb 2014

@lenkasalayova my máme takúto skúsenosť zase z Tesco plienkami babylone sú super malej ich dávame keď ideme von