Plienky z Lídla verzus plienky Pampers

jarmilka1985
18. feb 2014

Prosim vas potrebujem poradit. Mam 3 rocnu dcerku a stale na noc potrebujeme plienocku, lebo sa v noci zobudi a zvykne sa popiskat. Chcem sa opytat akej kvality su tie na vacsie deticky plienocky od 18kg plus z lidlu? My sme zvyknuti na pampers ale tie su len do 18kg a mame posledne kusky a potom chcem kupit nove. Len neviem ci vacsie pampersky alebo tie z lidlu, vela mamiciek si ich pochvaluje. Viete mi niekto porovnat kvalitu pampers a lidl plienky junior? Plus ci prepustaju lidl? Nam pampers prepustili ale iba vynimocne. A cena? Dakujem za odpovede.

klaopatra
18. feb 2014

No ja pouzivam plienky z Lidla 4, 7-18 kg a nemam s nimi vobec problem...myslim ze lidlacke plienky su dobre.

monuska342
18. feb 2014

@jarmilka1985 cena balenia je 7,77 ja kupujem stale mojmu cislo 4 tiez na noc nosi este plienku je tam 50 kusov a su fakt super mozem povedat ze lepsie ako pampers su mekucke tenucke a saju super a nesmrdia tak moc ako pampersky este nikdy nam nepretiekli urcite odporucam 😉

siska53
18. feb 2014

@jarmilka1985 okrem lidlackych su fajn aj babylove z dm. Ja striedam tieto dve znacky. Babylove ma aj nature verziu,aj tu zvyknem kupovat.

betka011
18. feb 2014

ja ked som mala 2 s nimi som bola spokojna, teraz som kupila trojky a tie pustaju tu gulickovu vypln ked sa pocika, tak neviem preco 😒 , uz sa mi moc nezdaju

clarissa
18. feb 2014

Nas maly sa z lidlackych ukrutne vychadzal,az do pluzgierov...Su niecim bielene,co mu vadilo....U nas vedu pampers premium care tie jedine neprecika.Co sa tyka DMkovych,konkretne tych nature, sme raz skusili a nikdy viac..maly raz cikol a cela plienka prevlhla a bol uplne mokry,takze tieto katastrofa...ale musis skusat,kazde babo je ine,pri starsej dcere som mohla dat hocico,z nicoho sa nevyhadzala a takmer nic neprecurala 🙂

zumeli
18. feb 2014

ja som na zaciatku skusala aj pampersky a nebola som spokojna, lebo mi ich skoro vzdy precural...teraz uz hadam rok a pol kupujem lidlacke plienky a vyhovuju nam...koncom roka bol ale u nas vypadok, tak som kupila babylove z DMky a 2 tyzdne sme nevedeli vyliecit podrazdenu ritku, uplne take hrbolceky cervene sa mu spravili...kupili sme stare dobre lidlove a po 2 dnoch sa mu to same zacalo zlepsovat - ja na ne nedam dopustit, ale samozrejme je to individualne, kazdemu vyhovuje nieco ine.

syrik
18. feb 2014

My kupujeme tiež Z lidl,ale tie veľké balenia. Tie nové sú od ničom...Sú perfektné A kvalitou sa im podobajú aj Baby Napies Z kaufika. Na noc dávam pampers. Tie Z Dm mi pravidelne precikala. Ten výrez medzi nohami je otrasny...

lucikaa
18. feb 2014

My pouzivame presne tieto dve znacky - pampers premium care - velkost 4 a lidl - velkost 5. Pampersky 5 su nam velke a lidl 4 zas male. Vyskusali sme rozne znacky a mozem povedat, ze presne tieto dve su porovnatelne kvalitou. Pampersky pouzivame na noc, tak nejak sme si na ne zvykli a lidl plienky zase cez den. Nie preto, zeby boli horsie, ale preto, ze ich spotrebujeme cez den viac a lidlovske su lacnejsie.

jarmilka1985
autor
18. feb 2014

@klaopatra
@monuska342
@siska53
@betka011
@clarissa
@zumeli
@syrik
@lucikaa
Dakujem dievcata vsetkym za rady, velmi ste mi pomohli. Ide aj o to ze vacsie deticky viac vypiju a tym padom aj viac vypiskaju. My od narodenia sme striedali pampers a huggies podla toho co bolo v akcii. Sme v zahranici a pampers a lidl plienky robia urcite pre zapadny trh nemci...Cize aj kvalitovo su mozno o nieco lepsie ako tie co robia poliaci pre svk. A este troska pouvazujem sa bojim ze sa mi mala vyhadze z lidl a z pampers problem nikdy nemala... Tak dakujem este raz a pekny vecer vsetkym . 🙂

83sonia83
18. feb 2014

@jarmilka1985 my ked sme uz boli bez plienok a "plienkovali" sme len cez noc, tak som davala malej tie nohavicky pampers ruzove, su vo velkosti 4 a 5 tusim a nikdy sa nam nestalo, ze by sa precikala.. 🙂

luckadominika
18. feb 2014

na na tie plienky z lidla veľké toujours nedám dopustiť, ked ich chvílu nemali mali sme pampers 5 a tie mi všetky precikala a v 6 vypadala ako pokakana.... takže ja na lidlacke nedáááááám dopustiť 🙂

jarmilka1985
autor
18. feb 2014

@83sonia83 My teraz mame uz vyse roka len nocne s dorou a jej kamosom su to vlastne nie plienky ale jak gate pampers a do 18 kg a mala ma uz nieco nad a treba jej vacsie...velkost to je asi 5ka. 🙂

83sonia83
18. feb 2014

ano do 18kg je 5-ka nam stacili... ale myslim ze niekde na nete som videla aj 6-ku.. v obchode som ich ale nevidela nikde..

rheia27
18. feb 2014

plienky z lidla tie stare toujours boli fajn, porovnatelne s pampers ale tie nove rovno hodit do kosa....nieco take by mali zakazat predavat, po hodine a pol co sme ich skusali, mala uplne vyhadzanu cervenu hrbalatu ritku, este polhodinu a ma krvave pluzgiere....
tu hodinu a pol sme davali dokopy tyzden a zabrala nam len pasta s rybacou mastou
@jarmilka1985

83sonia83
18. feb 2014

prave som to pozerala a uz asi nie su v predaji:(
http://plienky.heureka.sk/pampers-active-girl-p...

snopkulka
18. feb 2014

@jarmilka1985 náš starší má tiež na noc plienku - pre istotu, celý čas sme používali pampers, ale sú jedny z najdrahších, tak sme nabehli do DM-ky a kúpili plienky Babylove, majú veľkosti 5, 5+ aj 6-tku a sú za výbornú cenu, často v akcii, skús mrknúť 😉

lucka011
18. feb 2014

Ja som pouzivala z Lidla aj pri starsej, aj teraz malej ich davam. Ja som s nimi maximalne spokojna..

viera77
18. feb 2014

u nas jednoznacne pampers, tiez mam skoro 3-rocnu dcerku a uz kupujeme len na noc, vela pije a v noci este dost cika a pampers nam zatial od narodenia nikdy nepretiekli, v jaslickach dostavala na zaciatku tie z Lidla, ale z nich mala stale vyhadzanu ritku, tak sme uz viac nevymyslali a ostali sme pri pamperskach, aj ked su drahsie, uz to nejako vydrzime, kupujem za lacny peniaz tu z bazarika alebo ked sa oplatia v akciach 🙂

lusya
18. feb 2014

náš Oli má 3 roky a na noc tiež ešte používame plienku, hoci často je suchá... lidlacke sa nam osvedčili, ale tiež tie najvačšie veľkosti z Kauflandu...ako dievčatá písali vyššie, tie menšie balenia, teraz nové su o ničom, kupujeme len tie velké, ako keby dvojposchodové, su super za super cenu a ked su v akcii za menej ako 6 €, tak paráda 🙂 môžem len odporučať 🙂

clarissa
19. feb 2014

@jarmilka1985 inak nas maly ma rok a pol a enormne moc pije,aj vnoci... 😅 a biele pampersky jedine u nas vydrzia tie jeho "naklady" 😀

jankastubka
19. feb 2014

Mne sa tiez pacia tie lidlovske ale tie stare za 7,77. Tie nove su o nicom, tiez sa z nich vyhadzala.

jarmilka1985
autor
19. feb 2014

@jankastubka A prosim ta vies mi kuk odkial je vyroba ci germany ci poland? Dik.

inspiration2
19. feb 2014

Z tých lidl ma kopec deti alergiu...su bielene nejakým sajrajtom ☹

jankastubka
19. feb 2014

@jarmilka1985 momentalne mam doma len tie nove, lebo sme ich zial kupili vela v akcii. A tie su vyrobene v nemecku.

jarmilka1985
autor
19. feb 2014

Babule drzte place...vyriesila som to salamunsky...mame 3 r.a 3 m. a dnes spime prvu noc bez plienky...snad to zvladneme...

tatis
19. feb 2014

@jarmilka1985 Stiskam palce 🙂 my mame 3r o dva tyzdne a tiez mame plienku na spanie, aj poobede, tu zacika este viac ako nocnu. Nocna nam uz nejaky cas vydrzala sucha. zasadne uz teraz pozivam len Lidlacke "lacaky" 🙂

niki236
19. feb 2014

ahoj, my používame len plienky z Tesca a sú super, ja zas nie som spokojná s pamperskami

megan_
20. feb 2014

Kamoška mala tiež už väčšie dieťa a na noc potrebovala ešte plienku a zohnala junior extra (nad 16kg) veľmi si pochvalovala savosť. Vedela ich zohnať iba tu http://www.bella4you.sk/bella-4-you/eshop/1-1-S...

dankamamka12
14. mar 2014

Viem ze velke plienky maju v belle ale aj bambo nature ma (od 16 do 30kg myslim dokonca) .
Lidlacke plienky su humus, ked tak pampersky premium by som pouzivala. My sme poskusali uz vselico 😨 vzhladom na citlivu pokozku drobca.