Poraďte internetový obchod, kde kúpim dojčenský tovar

ketrin1211
4. júl 2013

Prosím vás viete mi dať poradiť nejaký internetový obchod na kúpu detského tovaru-hračky,deky,plienky atd.za dobré ceny.dakujem.

stano4000
4. júl 2013

Najlepsi "obchod" je tu na konikovy.

mhittnerova
4. júl 2013

tu urcite alebo potom skus prenasedeti

wikin27
4. júl 2013

Alebo odporúčam www. perinbaba.sk 🙂 🙂

sandrika1986
4. júl 2013

Ahoj, ja som kupovala dojčenské veci na týchto stránkach :eshop-natal alebo najlacnejsiepredeti 🙂 😉

ketrin1211
autor
4. júl 2013

dakujem

bolla
2. aug 2013

odporúčam stránku babywear - kojenecké oblečenie so známymi postavičkami Disney, kvalitné kojenecké oblečenie od slovenského výrobcu.

pista86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia268
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mabliss
7. aug 2013

Aj ja odporúčam Perinbaba 🙂

oblecenieprekojencov
16. aug 2013

nakunite aj do eshopu, v ktorom su ponukane slovenske vecicky pre babatka a deti do c.110 skladom.

ellis21
16. aug 2013

Ja mam skusenosti s deckoa.vybavicka.sk, a len dobre. Maju aj dobre.ceny a velky vyber.

akjuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evabb35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bleble
19. aug 2013

Bleble 🙂 to najzdravsie pre vase babatko

detskeoblecko
22. aug 2013

Slovensky vyrobca a 100% bavlna. Urcite si nieco vyberiete. V ponuke aj cele kolekcie

ikeashop
14. sep 2013

na našej stránke nájdeš rôznych 400 druhov súprav do postieľok (2-12dielne sady), kojenecké oblečenie... 🙂

aneet112
17. sep 2013

Rôzne potreby ,oblečenie,postele,postieľky pre tehuľky a detičky

saraviki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana2564
19. sep 2013

DAVAJTE SI POZOR NA INTERNETOVY OBCHOD "MIMI a MAMA" . Dost nepekne ma tam osidili, smaozrejme ja hus zaplatila som im vopred.

mimisk
19. sep 2013

@jana2564 uz je to podozrive za ake ceny predavaju

detskeoblecko
20. sep 2013

a myslim, ze pri tolkych eshopoch sa este takych par najde...

mia6012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pe
26. sep 2013

mne sa osvedcil kojenecke-obleceni.eu, super ceny, kvalitne veci, nad urcitu sumu doprava zdarma, velky vyber...

sladkasue
29. sep 2013

mozes kuk aj k nam do shopu 🙂

tuti_sk
29. sep 2013

@ketrin1211 a nezabudni si kúpiť aj túto skvelú a štýlovú potrebu na dojčenie! 🙂 Ja sama som ju využila celé dva roky čo som malú dojčila:
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/tuti_sk...
Na našom webe nájdeš aj originálne a kvalitné slovenské bodyčka s vtipnými nápismi, tak ťa u nás radi uvítame 🙂.
Všetko dobré! 🙂

Mamina Katarína.

jana2564
1. okt 2013

Po zaplateni za tovar sa mi mesiac neozvali, vyvolavala som ako blba lebo som el. monitor na dieta potrebovala. Nakoniec po X vyhovorkach (a to mi kazdi ten ich operator povedal nieco ine) mi vratili peniaze. Ale keby som sa ich nedobijala tak neviem..

oblecsvojebabo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrkva5
11. okt 2013

Ja by som Vam urcite odporucila www.kojenecke-potreby.sk, siroky sortiment, kopec veci skladom a prijatelne ceny 🙂

oblecsvojebabo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajamama
15. okt 2013

ja som bola velmi spokojna s prislusenstvom z www.medela.sk - mala som to hned na druhy den a pan, s ktorym som telefonovala mi vyborne poradil a bol velmi ochotny. kupila som tam aj odsavacku.