Poraďte stoličku na kŕmenie

12. aug 2022

Prosím, poraďte drevenú rastúcu stoličku na kŕmenie pre babatko, ktoré už sedí. Najradšej by som stokke tripp trapp ale 250€ za stoličku mi príde veľa. Rozmýšľala som nad Hauck ale chcela by som sa poradiť s mamičkami, ktoré majú skúsenosti s drevenými rastúcimi stoličkami, aby som nekúpila blbosť. Ďakujem

kisskiss
12. aug 2022

A čo Tripp Trapp v nejakých bazároch? Je to drevo, keď aj ma nejakú patinu, je to myslím v pohode 🙂 teda podľa mňa, ja som takú zdedila. Ale keby som kupovala, kľudne aj použitú, je to nezmar.

autor
12. aug 2022

@kisskiss pozerala som ale nič som nenašla.

marrydreamkas
12. aug 2022

za mna Ikea antilop za 15€, vyuzivame od vca 8 mesiacov doteraz, idu mat 3 roky ,jednoducha udrzba, lahka a aj prenosna(lahko sa zlozi)

mostlyharmless
12. aug 2022
loliska
12. aug 2022

Pridavam sa k obycajnej ikea stolicke. Mali sme peg pereggo prima pappa kym mala sama nesedela, na to bola super. Ale ta udrzba…😱 v kazdom zahybe jedlo, cistenie neprakticke. Vymenili sme za ikea stolicku a super. Cena aj nenarocnost 👍

banalu
12. aug 2022

Mala teraz dostala Hauck a mne sa zda super, a to som povodne chcela stokke. Najprv som na to pozerala co to je, pozrela som recenzie a poskladali sme ju. Podla mna super stolicka. Nic jej nechyba 👌
Niekto tu sa tu tiez nedavno pytal, a v komentaroch bolo nieco o opierke noh, ze neda sa dat az tak nizko ako na inych.. ale to ci to bude real problem zistime asi az o par rokov 😂

xjakubikovak
12. aug 2022

Máme Hauck ale syn v nej nechcel sedieť keď sme začali s prikrmami tak som kúpila z IKEA tu za pár € a sedel v nej a potom cca 1.5r+ tak prešiel na tú drevenú.

svetlonos
12. aug 2022

Ano ta z ikei je super

adriana522
12. aug 2022

Stokke tripp trapp. Z bazaru staci, investicia na roky, pekna, das ku stolu, sedim na nej aj ja. V bazare ich je malo, lebo kazdy ju pouziva roky, ked uvidis, nevahaj.

nyphadora
12. aug 2022

Tak ale tripp trapp budes pouzivat navzdy, sa super rychlo umyva 👌🏼a dieta si vie na nu same vyliezť aj zliezť. Za mňa sa oplati kupiť.

nui_concept
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smoulo33
1. sep 2022

@banalu prosím aký typ stoličky to je? A na akej stránke prosím. Potrebujem pre dvojičky. Ďakujem

banalu
1. sep 2022

@smoulo33 hauck Alpha sa vola a maju ju kade tade, napr aj xxxlutz. Staci dat do googlu nazov. https://www.xxxlutz.sk/p/hauck-detska-jedalensk...