Poraďte vlhčené utierky pre dieťatko

14. nov 2023

Ahojte, pouzivali sme waterwipes vlhčene utierky, mala uz ma rok, presla by som na lacnejsie, ktore Vam prosim najviac vyhovuju? Dakujem za rady

siera_springs
14. nov 2023

Tieto su super, kupujem dlhodobo len tieto. Predavaju ich v Actione. 90ks za 0,99€

autor
14. nov 2023

@siera_springs dakujem a su take, ze bez chemie? Tie waterwipes urcite ano, len uz stoja v DM 4ks balenie 13,95€ 😀

vanilkovazmrzka
14. nov 2023

Aj H2O je chemia, to len tak mimochodom.

nikasmile
14. nov 2023

My používame dm sensitive alebo baby baby soft.

salonka77
14. nov 2023

Babylove s 99% vody z DM, modré Nivea obrúsky a Huggies modré za euro v Actione. Tieto často kupujem a pasujú jej.

hiro
15. nov 2023

Čistá voda je najlepšia

ikonica
15. nov 2023

Babylove 99% vody... Su trocha menej vlhke ako waterwipes, ale mne to vyhovuje ..

autor
15. nov 2023

@vanilkovazmrzka to je skor chytanie za slovicka...mozem zmenit otazku, samozrejme, ale nechce sa mi

autor
15. nov 2023

@hiro ano je...doma len takto...ale casto sa mi pokaka aj mimo domu a nie vzdy mam po ruke uterak, zeby to slo lepsie dolu 😌...doma len a vodou

autor
15. nov 2023

@ikonica dakujem skusim asi tieto....a aj ostatnym dakujem

nika11103
15. nov 2023

Za mna tieto sú najlepsie

cookie29
15. nov 2023

za mna ziadne. Od narodenia sme pouzivali cistu vodu a mydlo. A waterwipes ked sme niekde cestovali a nedalo sa inak. Tam nejde len o zlozenie, ale aj o to, ze tie utierky znecistuju okolie... to sa len tak nerozlozi. A teda rozhodne nie so eko ani nic, ale pri spotrebe sa radsej vyhnem. Aj u nas v jaslickach napriklad pouzivaju take tie spongiove rukavice navlhcene vodou a mydlom.

alexka89
15. nov 2023

Wickies z kaufu,lúpili comfort,lupilu baby wipes, tedy care z aksnu,mali sme už aj utierky Pampers,z Billy z DM a nikdy nemali nejaké zápaly alebo vyrážky ...keď už bolo hovienko všade rozotrete alebo riadne precurany tak hneď umyť vodou a mydlom.

taktotedanie
20. nov 2023

Ja len napisem svoj nazor
Vlhcene utierky su najlepsie akurat tak na utieranie prachu v policke
Ano aj my mame waterwipes ale to len na cestovanie
Co ta vyjde mega lacno je perlan, postrihas, zalejes vodou a olivovym olejom z lekarne a vystarane