Prosím poraďte mi s výbavičkou pre aprílové bábätko

63
22. jan 2019

Ahojte môže mi niekto poradiť akú základnú výbavičku keď sa dieťa narodí apríli či skôr jarnú alebo ešte takú teplejšie a čo všetko treba do pôrodnice pre bábätko a mamičku dakujem

beky1813
22. jan 2019

@63 do porodnice si pozri zoznam danej nemocnice a april je bud alebo, asi by bolo dobre mat zasoby aj teplejšieho, ale zase nie moc

pininka
22. jan 2019

Ja keď som rodila v apríli pred dvoma rokmi tak snežilo, domov som išla viac naobliekana ako v novembri keď som rodila predtým. Takže určite treba aj niečo na chladnejšie dni

semtexka1
22. jan 2019

@63 ja mam termín začiatkom apríla rátam s tým, že prvé 2 týždne veľmi von chodiť nebudem, takže chystám bodynka s dlhým rukávom, polodupky, overaly s dlhým rukávom, zopár svetríkov, flisovy overalcek, čiapky, ale bavlnené na zavazovanie, capacky na nôžky a ja balím do pevne do perinky, alebo zavinovačka, to je dosť hrubé. . Ale ja mam doma aj zimny fusak po staršej dcérke, prinajhoršom, ak by sa nejako priveľmi ochladilo. Stále sa dá niečo narýchlo zohnať, zatiaľ sa spolieham, že bude teplo 😁, ale ja rodim v Bratislave, tu je väčšinou teplejšie. Staršia dcérka po mesiaci už nosila veľkosť 68, čiže 56/62 mam len minimálne..

29simona29
22. jan 2019

@63 môj maly sa narodil pred rokom aprili, kupovala som aj teplejšie veci, ktoré som však ani raz nepoužila, nakoľko odkedy sa narodil bolo stále 30st a viac, asi pol roka vkuse, čo si pamatam, takze som skôr dokupovala tie letné veci- body s krátkym rukávom išli na dračku...Odporúčal To kupit si možno jednu teplejšiu mikinku, jednu teplejsiu zavinovacku ak by náhodou bolo chladno, vždy sa da dokúpiť, ale viac nekupuj, mne to bolo veľmi luto, take krasne nové nepoužité veci- snáď ešte raz využijem pre druhé babatko☺️Hlavne odporucam kupovať veľkosť 56, lebo tie úplne malinké 50 sú tiež zbytočne- pokial necakas extra malinké babatko, celkovo aj neskor je lepšie kupovať aspoň p číslo väčšie, lebo ich dlhšie vynosi, velkosti, ktoré si akurát sú použiteľné 2-3tyzdne väčšinou, čo je toez škoda..Tých zoznamov do porodnice je veľmi veľa, závisí aj kde budeš rodit, ja som rodila v Kochu v BA, čiže som toho toľko ani nepotrebovala, takmer všetko tam bolo..