Skúsenosť s látkovými plienkami Pop In

jujlucka
17. júl 2013

prosim vas o vase skusenosti s týmito plienkami alebo podobny tip...uvazujem nad kupou, no neviem sa rozhodnut ktory tip si vybrat...niekde som si precitala, ze po vyprani je ta vlozka sprana v kope a tvrda, ze to treba rukou roztahovat...je to tak pri vsetkych tychto plienkach???ze pri bambusovych sa to nestava....tak sa pytam na vase skusenosti.....a ako vase babatka znasali tieto plienky???su ozaj tak vyhodne???mohla by som ich kombinovat aj s jednorazovkami???dakujem vam za vase nazory....

sasa123
2. okt 2013

Toto by aj mna zaujimalo, tiez sa rozhodujem ci pop in ano alebo nie

@jujlucka ako si sa nakoniec rozhodla? uz latkujes ? S akymi plienkami?

nina88
11. okt 2013

To nemá nikto pop in plienky?? Tiež ich chcem kúpiť... 😕

handricky
1. dec 2013

@nina88 https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/handri... tu ju mas odfotenu zvnutra.. dobra plienka, ale sirsie stehna moze otlacit.. savostou nemusi ucikancom stacit, treba dovypchat..

peluskovo
2. dec 2013

@nina88 u nas jedna z najoblubenejsich, a narozdiel od handricky musim povedat, ze je to najsavejsia AIO aku sme mali, nam potiahla aj noc. jediny zadrhel, ze pre vyssie deticky nemusi stacit do odplienkovania, nam stacila LTT , inac max. spokojnost

behulka
2. dec 2013

@nina88 mala som staršiu verziu, dostali sme. Savé boli až, až, kľudne aj na noc. Akurát po použití som musela prať celé - tá vnútorná vrstva nohavičiek napáchla. Schli pomerne dlho. Suché zipsy sa rýchlo opotrebovali. Dali sa veľmi dobre zmenšiť už od cca 4 kíl, no na chrbátiku boli nešťastne umiestnené patentky, čo otláčali. Pre vyššie dieťa nestačila dĺžka sedu - boli krátke. Je to fajn plienka, no sama by som si ju nekúpila. Myslím si, že sú aj lepšie plienky za menej peňazí.