Spací vak aj s rukávmi

27. sep 2023

Ahojte baby prosim ako sa Vasim detom (cca 1,5r) spalo v spacich vakoch, ktore maju aj rukavy? Nasa mala mala vaky bez rukavov, len sa uz moc hybe v postielke v spanku, odkryje sa spod deky/paplona a ruky ma studene (ma dlhe pyzamko na sebe). Dakujem

katesocka
27. sep 2023

Ani som nevedela že existuje spací vak s rukávmi 🙈 ale teda, ruky studené nevadia, sleduj zátylok, ak ten je teplý, zima dieťaťu nie je

kati301
28. sep 2023

Lindex má s rukávmi.🙂

domireb
28. sep 2023

Nasa spala vo vaku s rukavmi, ked bola bez, nemala ruky studene, ale ladove, plakala, proste chcela mat zakryte aj ruky. Teraz este nema rukavy, ale na zimu jej opat dam s rukavmi. Spalo sa jej dobre,ak sme mali v spalni chladno, takze tie rukavy trebalo,ak bolo nahodou o pol stupna viac, uz sa sudrila pol noci.

autor
28. sep 2023

@domireb a kde ste prosim take kupovali? Ako pisala pani vyssie tiez viem len o lindexe, len neviem ci nie su moc tenke. Dakujem

autor
28. sep 2023

@kati301 a nie su moc tenke? Skor by sme potrebovali taky hrubsi (nie zas brutalne) aby paplonik nebolo treba. Dakujem

kati301
28. sep 2023

To bohužiaľ neviem, nemáme ich, my mame bezrukavove, znacka sleepee a v zime pod ne dám pyzamko dlhe a staci to úplne 🙂 teraz má ešte stále len tenký muselinovy napríklad, ale už dlhe pyzamko.