Stolička na kŕmenie pre 8-mesačné dieťa

vewe222
28. sep 2023

Ahojte dievčatá odporúčte detskú jedálenskú stoličku na kŕmenie, ktorá je pre Vás najlepšia a prečo?(rozhodujem sa medzi Jane mile a peg perego prima pappa) Ďakujem 🙂

cookie29
28. sep 2023

tripp trapp stokke, takze ani jedna z Tvojich. Kupila som z druhej ruky, vyuzivame od narodenia...

guiseppinka
28. sep 2023

Odporucam ako @cookie29 mam doma 3 deti a 3 stolicky. Ine by som ani nekupila

vkatush
28. sep 2023

@vewe222 ja mám Peg Perego, používame cca od 4m a veľmi si pochvaľujem, nemenila by som.
(Ale zase nemám s čím iným porovnať, tak neviem, či ti to pomôže 😂

Písala som jednej babe recenziu:
Keďže malého učíme už od nejakého 3-4m, že sa papá pri stole (nie na zemi, gauči, rukách...), tak je v nej často. Plus ak som v kuchyni, niekedy si ho tam dám s hračkami a varíme spolu. Kým nevedel sedieť, super sa polohovala, teraz sedí pekne, popruhy mu viem nastaviť, nohy zatiaľ rovno (nevisia). Ľahko sa umýva poťah, keďže je taký "kožený", stačí pretrieť, možno 2x sme ho dávali celý dole a tak umyli poriadne (tuším vtedy rozlial polievku). Podnos sme doteraz využívali len na hračky, ale už sme začali aj na jedlo, keďže sám ešte papať nevie a snažím sa ho to už učiť. Bordel riadny 😂. Výhoda , že to má aj kryt, takže niekedy stačí umyť len ten, nie celý podnos.Super sú aj brzdy, lebo malý sa často zaprie na zemi do stoličky a letel by s ňou.
Ak ju budete naozaj využívať, oplatí sa.
Ak nie, úplne stačí taká tá drevená (aspoň tiež ľahko umyješ).

bolarazjedna
28. sep 2023

Ikea antilop. Je lacná, stabilná, dobre sa umýva. 3 kamarátky nezávislé od seba mi povedali, že v pomerne cena:kvalita dákeho vyhráva. Ja som s tým veľmi spokojná

cookie29
28. sep 2023

@bolarazjedna nema opierku na nohy, co je velmi dolezite. Ale existuje nemalo hackov na to, ako ju dorobit, takze nie je problem.

@vewe222 pozri, vacsinou su tie stolicky fest hebeda, zaberu vela miesta. Ak mas chalupu ako primacialny palac, nie je problem, ak mensiu kuchynu ci jedalen, budes sa o nu vkuse potkynat a presuvat. Ano da sa zlozit, je tam marketingovy argument, ale konci to marketingom... Sice sa v nich pohodlnejsie sedi, ale teda ked prejdu tie uplne prve prikrmy a dieta chce jest samo, tak je bordel mega vsade... ale vsade a z tych uchytiek a plastov a pod sa to fest zle vymyva. Navyse, ja som napriklad mala dieta od narodenia, ked som varila, bolo pri mne, proste som presunula stolicku (tripp trapp). Tie ine, hoci maju kolieska nie su zrovna prakticke, skus vybrat zakrutu 🙂 My sme prve prikrmy sli vacsinou v kresielku typ babybjorn, takze argument nastavitelna vyska u nas nefungoval. Dalej u nas dieta relatvne samostatne tam uz cca od 1.5 roka nechce byt, radsej podsedak na normalnu stolicku a podobne. Ja viem, predavaju ju ako minimalne do 3 rokov 🙂 Navyse u nas dieta bolo pri stole od narodenia, pokial nespalo, takze som hladala nieco co nezaberie privela miesta...
Prepdokladam, ze Tvoje prve. No stolicku budes vyberat a kupovat s laskou a velmi rychle ju budes nenavidiet prave pre vacsinu tych marketingovych argumentov, kvoli ktorym si ju kupovala 🙂

nikiki29
28. sep 2023

Ja som mala Peg Perego a bola som spokojná, bola super pre nesediace bábo, koženka vydržala a dobre sa čistila. Potom ju na jednom mieste moje dieťa obhrýzlo 😁 budem ju používať aj pri druhom, lebo ju už mám. Keby nie, kúpim Stokke tripp trapp … tú som kúpila keď vyrástol z Peg perega 😊

janababana
28. sep 2023

Jednoznacne ikea… tusim antilop sa vola ten najzakladnejsi typ z ikey, lahka na upratanie ked ju pri papani zaspini, lahko sa da rozlozit a odlozit, cenovo uzasna a zaroven bezpecna - ma popruhy, ktore ako jedne z mala nasmu dietku nevadia

xjakubikovak
28. sep 2023

@vewe222 tiež som za IKEA, ľahká,spratna aj lacná 🙃