Vanička do sprchovacieho kúta Opla

patiiik
10. dec 2018

Dobry den. Nema niekto skusenost s touto, alebo podobnou vanickou? Riesime kupanie rocneho dietata v sprchovacom kute, nakolko sa nam z nafukovacej vanicky uz stvera von. Ma niekto tuto vanicku, ci je to dobre riesenie alebo su to len vyhodene peniaze? Pripadne uvitam navrhy ako riesit kupanie v sprchaci bez vanicky. Dakujem 🙂

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babi81
10. dec 2018

@patiiik my mame skladacie vanicku do sprchovacieho kuta a este stale vyuzivame , dcerka ma 2,5roka.
http://www.bibabath.com/

jasminet
10. dec 2018

a co tak obyc nafukovaci bazenik za 3€? my sme na dovolenke pouzivali to v sprchovacom kute...

cervenamaslicka
10. dec 2018

@patiiik my mame presne tuto vanicku a vyuzivame od jedneho roka doteraz (mala ma dva roky)

patiiik
autor
11. dec 2018

@jasminet ten mame teraz, ale syn z neho uz vychadza vonku. Ked sa zvali na stenu bazena, bojim sa, ze vypadne nakolko to nie je pevne.

patiiik
autor
11. dec 2018

@cervenamaslicka nie je v tom dieta velmi skrcene?

patiiik
autor
11. dec 2018

@babi81 to je fajn napad. Dakujem

patiiik
autor
11. dec 2018

@kuravesele syn sa rad clapka a zo sprchy ma este trochu strach. V kute mame kachlicky namiesto vanicky a je este nemotorny bojim sa aby sa nesmykal tak riesim radsej nieco, do coho ho posadim.

cervenamaslicka
11. dec 2018

@patiiik ee, pekne si sedi resp. stoji. Je to stabilne a nema tendenciu z toho utekat ako kedysi z vanicky 🙂

katarinbi
14. okt 2019

@babi81 dobry den, a prosim vas je to ok na udrziavanie? Kde sa vam prosim podarilo zakupi? Dakunem pekne

babi81
14. okt 2019

@katarinbi dobry den, operies v pracke na 60, alebo je na to aj taky pripravok, ja radsej periem.kupila som na nete pramo z ich stranky a som velmi spokojna mame ju uz 3roky