Z akých zahraničných stránok objednávate oblečenie?

jaer
9. nov 2013

Ahojte 🙂
Chcela by som sa spytat z akych zahranicnych stranok objednavate oblecenie a ake mate skusenosti?
Dakujem 🙂

martina2410
10. nov 2013

Ahoj ja objednávam FaF tesco Uk hlavne body, pre malú ale aj ostatné veci sú oveľa lacnejšie a ked vystihnem ešte zlavy tak je to super... Postovne ma stojí 5 eur a príde to domov teda ako kedy, Prvý balík prišiel za týžden. Druhý do 4 dní... a keď sˇ
a spojíme tri tak poštovné máme za 1,50... Už som pozerala aj na next stránku tiež zaujímavé veci a uvažujem o registrcii...
Tiež som sa registrovala na http://sk.sportsdirect.com/kids, ale ešte som nerobila objednávku tu je poštovné 7 eur...
http://www.next.co.uk/, http://www.clothingattesco.com/coats+jackets/f+...

jaer
autor
11. nov 2013

Dakujem 🙂 rada by som mala prehlad o tych zahranicnych strankach lebo da sa tam pekne usetrit na veciach co su tu niekedy dost predrazene, ale osobne som este nic zo zahranicia neobjednavala trochu sa bojim ze by nastali komplikacie s dorucenim a potom sa to asi tazko riesi.

rebeka11
11. nov 2013

Objednavam z danskej stranky www.pompdelux.com , su tam stylove vecicky. Uplne ine ako tu. Objednavam len 2x do roka, okolo Vianoc-Novy rok maju vzdy 50% zlavy na zimnu kolenciu a v juli zas na letnu kolekciu. Vtedy su ceny pre nas velmi prijatelne. Inak je obchod dost drahy. Kedze postovne je 15 Eur , tak sa vzdy spojime niekolko mamiciek, aby nas to vyslo ovela menej. S dorucenim som nikdy problem nemala. Eshop je aj v anglictine (aj ine jazyky sa daju vybrat) , dobre sa s nimi komunikuje... Uz asi 4x som si u nich objednala a vzdy spokojna ja aj ostatne mamicky. ;DD

elje
11. nov 2013

@jaer www.asda.co.uk Balik pride vzdy do tyzdna od objednania a stoji cca 10 eur. Ja som velmi spokojna 🙂
A minuly tyzden som objednavala z ceskej stranky dupydup.cz - maju tam krasne vecicky pre deti, take neokukane 😉

lent1lk4
11. nov 2013

@jaer ospravedlnujem sa ak je to mimo temu, oblecenie som zatial neobjednavala, len chcem poznamenat k tym problemom s dorucovanim.. pred casom som objednavala balicek z UK, chybali v nom niektore veci. Tak som z toho bola smutna lebo som podpisala prebratie a myslela som ze nemam sancu dostat tovar resp. peniaze spat. Aj tak som im napisala co sa stalo, uz len kvoli tomu ze ak uz maju s dorucovatelskou spolocnostou nejaky problem, nech vedia aj o tomto pripade... (az pri rozbalovani som si vsimla ze krabica bola na jednom mieste roztrhnuta a prelepena paskou) Pani zo zakaznickeho servisu mi hned odpisala ze im to je velmi luto a ze mi okamzite posielaju chybajuce veci. A len akoby mimochodom sa opytala ci bol balik nejak poskodeny. Do par dni som to mala u seba, bez akychkolvek vydavkov navyse, aj ked predajca za vzniknutu situaciu vlastne vobec nemohol.. Teda.. co som tym chcela povedat.. 🙂 len tolko ze ak natrafis na serioznu spolocnost, mozno tych problemov s dorucenim zazijes menej, ako keby si to objednavala vramci SR od niekoho, kto pri prvom zadrheli dava ruky prec..

jaer
autor
12. nov 2013

Dakujem vam velmi pekne za tipy 🙂

adamkopetko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz