Zimné overaly Lupilu

bramble
6. okt 2016

Ahojte mamicky, chcem sa opytat ake mate skusenosti so zimnymi overalmi alebo bundickami/nohavicami zn. Lupilu? Su naozaj vhodne na zimu alebo skor na taku teplu zimu? A maju naozaj tie vlastnosti,ktore deklaruju (nepremokave, vetruvzdorne, vodoodpudive....)? Dakujem za kazdy vas postreh 😉

jeemima
6. okt 2016

pred dvomi rokmi sme mali a bola som spokojna no deti boli este babatka vela neneachodili, rok potom sme tiez mali no a ...min rok som im cela natesena isla kupit ale overaly boli velmi tenke a siroke hrozne.... prechodnu bundu sme mali hrubsiu ako tie overaly a tak sme kupili oteplovaky no a tie riadne premokali ked uz sa deti chceli vyblaznit v snehu.....tento rok urcite uz po nich pozerat nebudem...

danii2
6. okt 2016

Ahoj,akurat som kupila,ake kedze mam polrocnu,bude mi v zime vacsinou v kociku,tak alebo do autosedacky aby nesla len v svedriku ok.Ako oteplovaky to nie su,to musis kupit hrubsie.

divozienka26
6. okt 2016

@bramble dnes sme kupili ale velkostne su fakt obrovske, funkcne neviem posudit ale zostanem pri overaloch HM max spokojnost. Mame kazdy rok a nepremokli ani raz, maju v rukavoch patent na palcek aby sa sneh nedostal dnu, dole gumicku (sice aj lidl ma ale strasne siroku)
Mna nik nepresvedci, a lidl "kvalita" sa mi v poslednej dobe fakt nepaci.

petruska222
6. okt 2016

Ja som spokojná 😊

ivetaamartin
6. okt 2016

ja v Lidli nakupujem zimne bundy, overaly a oteplovaky uz 4 rok a som velmi spokojna. Zatial sa mi nestalo, ze by premokli. Ale nepouzivam avivaz, potom kazda bunda, overal premokne. Kvalita je tiez velmi dobra, moje deti nosia aj po sebe a stale je oblecenie rovnake, iba nazehlovacka vpredu sa sprala.
PS ak niekomu premokne zimne oblecenie staci, nastriekat impregnacnym sprejom a nechat vyvetrat na balkone

tortelinka
6. okt 2016

@jeemima tiež sa mi zdajú tenké, ako zimný overal to moc nie je

alicka850
6. okt 2016

Ja som mala oteplovaky opakovane a nepremokli ani raz.

rebeka25
6. okt 2016

kazdy rok kupijem lidlacke veci a som s nimi spokojna. Svokra s mojou mami pokupili aj ine Bonprix, HM Tesco a pre mna su Lidlacke naj

sense
6. okt 2016

mame oteplovaky...a takto ti poviem ano su do zimy ale ak sa bude dieta valat v mokrom snehu tak po nejakej dobe premoknu....ale to premoknu aj z cacka, a dokonca aj jack wolfskin kde je cena trochu ina... ale na beznu zimu a za tu cenu su v poriadku

zuzka1008
6. okt 2016

Mame detsku bundu,aj teraz nedavno bola ta s mačičkami v akcii, s tou som spokojna, kupovali sme min.rok , teraz taha druhu sezonu 🙂
Mam aj softshel ta nieje podla mojich predstav
Asi zaleti co od toho očakavaš

katka253111
6. okt 2016

To fakt premoknu? Kelu...a ja som kupila oteplovaky a mame i kombinezu odtialto :( tak teraz co

cheerlady
6. okt 2016

@katka253111 treba nastriekat impregnacnym sprejom ako napr.topanky-minule to aj v telke hovorili,ze kludne nastriekat aj bundy.

momoqui
6. okt 2016

@danii2 ahoj ktore si kupila? Som pozerala letak a maju 2jake jedna akokeby sustak a druha tensia.

danii2
6. okt 2016

@momoqui Tu sustakovu-chcela som aby to len tak neprefuklo,ta druha bola velmi tenucka.

katka253111
6. okt 2016

@cheerlady tym istym co aj topky? Vazne? To by ma nenapadlo 🙂 dakujem

klarah2
6. okt 2016

Ja sice kombinezy z Lidl este odskusane nemam, len chcem povedat moj nazor co sa tej hrubky tyka- neznamena, ze ked je zimna kombineza/oteplovaky/bunda tenka, ze je nekvalitna. Naopak, mali by byt pouzite kvalitne materialy, ktore su tenke a lahke- to je moja skusenost, ze u drahsich znaciek to tak plati. Nie napr ako Pepco, kde je len vatelin v "zimnej" bunde napchany a je sice hruba a navodi pocit, ze by mala byt aj tepla...

petruska222
6. okt 2016

@klarah2 presne tak😊

jana_eyre
6. okt 2016

Mojim deťom kupujem bundy lupilu každý rok.. Su výborne, neprefukave, nepremokave a cenovo dostupné.. (aj my dospelí si kupujeme bundy v lidli) Pod bundy ich vhodne vrstvím, co znamená, ze obliekam viac tensich vrstiev, nie napr.jednu hrubu.. Vždy pridavam podľa potreby.. Kedysi som pracovala v obchode s funkčným oblecenim, kde som sa o tom niečo naucila, navyše klientela sa skladala z horolezcov, sportovcov a z profesionalnych vojakov, ktorí radi rozpravali o svojich skusenostiach.. 😉

terezka1947
7. okt 2016

no...s lidlom mam aj dobre,aj zle skusenosti....ale osobne si myslim,ze vzdy lepsie ako Pepco....

bramble
autor
7. okt 2016

Dakujem vam zeny za nazory. Dlho som vahala,ci kupit alebo nie, nakoniec som sa rozhodla kupit na skusku overal. Ak by aj nebol presne podla ocakavani, nebude ma to az tak mrziet (za tie peniaze) a vyuzijeme ho aspon v kociku alebo ked bude teplejsia zima...a nabuduce uz budem vediet ci sa oplatilo 😉

salome51
7. okt 2016

@bramble ja môžem len odporučiť. Deťom veľa vecí kupujem v Lidl. Odporúčam aj zimné veci. Sú teplé a nepremočia sa hneď.

divozienka26
7. okt 2016

@bramble v kociku urcite posluzi ;)

karamel
7. okt 2016

Su perfektne, ja ich kupujem uz roky, a nielen overaly, ale aj zimne topanky, som maximalne spokojna, vyborna kvalita a za ozaj prijatelnu cenu 🙂