Inglesina SPA, máte zkušenost?

viki999
24. únor 2018

Ahoj holky, poohlížím se po kočárkách a další výbavě a náhodou jsem narazila na komplet na koupání a přebalování - Inglesina SPA ( http://inglesina.cz/kolekce-inglesina-2018-non-... ), hledala jsem zde zkušenosti, ale nikde jsem takovou diskuzi nenašla.. Pokud byste měla některá zkušenost/info, ráda si to poslechnu 🙂

Předem díky!

misa357
24. únor 2018

Tohle bych nevyužila. Za mě je to ohavná zbytečnost. Vanička je mělká a k ničemu, jako přebalovák ok, ale je to hnusný a k ničemu jinýmu to nepoužiješ.

kafr
25. únor 2018

Představ si v tom tak 8.m dítě. To je pořád miminko, ale už je pěkný macík a navíc sebou pěkně šije a otáčí se. Vanička mu bude malá a z přebalováku ti spadne.
Já to vidím na synovci, měli jsme po nich podědit vaničku (mají větší s konstrukcí na vanu a integrovaným lehatkem) a švagrová už hlásila, že do sedačky ve velké vaně ho nedostane, chce si lebedit a když ho přebaluje, má co dělat i na klasické velké přebalovací skříňce.
Pokud bojuješ s prostorem pro přebalovák, tak to jde i na posteli a do přenosného košíku si dej vše potřebné a vaničku na koupání můžeš postavit i na kuchyňský stůl...

veronicka89
20. dub 2018

Takove veci jsou super ...mela jsem neco pofobneho ale koupila jsem na bazarku ...takze za malo koupila a ve 3m prodala 🙂
Koupani bylo super a hl vypousteni hadickou do vany .... Prebalovat jsem na tom moc neprebalovala ...ale za plnou cenu nebo nove se to nevyplati vubec 🙂

veronicka89
20. dub 2018

Jinak samotny prebalovak jsem mela na pracce a po koupani jsem ho tam prebalovala...jinak ne ...

Ono zalezi ...tady deti i stare prebaluji na prebalovaku ptz deti jsou od mala zvykle ze se tam prebaluji a ze se musi lezet klidne 🙂

viki999
autor
20. dub 2018

@veronicka89 díky za reakci.. tchýně nakonec koupila normální vanicku, takže mi to rozhodla :D teď k ní budu ještě shánět stojan :D
Prebalovak jako takový mám v dětském pokoji, tak to se musí domyslet jestli pak budem tahat vanicku do pokoje nebo přenášet dítě po koupání..