About you - zákaznícky servis

kicki
8. sep 2023

Ahojte, chcem sa spýtať, či niekto z vás pracoval/pracuje na tejto pozícii. Rada by som vedela ako vyzerá váš pracovný deň. Píšu že je to práca na smeny po-pia 8-16.30, 11-20.00, + 1-2soboty do mesiaca. Zaujíma ma, či sa stíhajú popri tom nejaké domáce práce...alebo musím sedieť celý čas pri počítači. Ďakujem za odpovede

zmrzlinka2021
8. sep 2023

@kicki v práci sa treba venovať čisto len práci. Ty by si platila niekoho, kto si počas práce bude riešiť súkromné veci?

vanilkovazmrzka
8. sep 2023

Tak oni maju na podpore urcite co robit, takze ak raz mas stanovenu pracovnu dobu a mas ju kontinualne vyplnenu pracovnymi ulohami, tak treba pracovat ;)

kicki
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
limoncino
8. sep 2023

Toto fakt zbožňujem, keď si ľudia myslia, že počas HO stihnú obriadit celý dom a navariť tri chody a upiecť 5 koláčov.
Poznámky typu jeej, Tebe je dobre, pracuješ z domu, aj si porobis... no nie, neporobim

kicki
autor
8. sep 2023

Áno jasne, v práci mám tiež pauzy, doma napríklad môžem zatiaľ pustiť práčku....preto by som chcela konkrétne vedieť od niekoho kto tam pracuje, napr. Či majú stanovený počet vybavených klientov....podobnú prácu som mala(nie z domu) kde som mala obvolat denne 150 ľudí. To bol masaker, ani wc som poriadne nestíhala 🥴

domkakvet
8. sep 2023

@kicki tu hlavne treba vediet anglictinu.

qsookie
9. sep 2023

@kicki Moja dcéra robí niečo podobné pre inú zahr. firmu. Má niekoľko krátkych prestávok na WC, pitný režim a obedňajšiu pauzu (ale robí 9 hodín). Nemôže len tak odísť, majú limity, do kedy musí príjať zákazníka a naraz ich majú až niekoľko, takže si to pekne odsedí.
@domkakvet tú vyžadujú kvôli školeniam, zákazníci budú sk.

domkakvet
9. sep 2023

@qsookie ano zakaznici SK a skolenia v anglictine.

nklpkll
17. mar 2024

@qsookie prosim vas a pohovor prebieha tiez v anglictine ? 🙂

nklpkll
17. mar 2024
jnc94
28. mar 2024

nastupujem na ZZ od Aprila, tak dam vediet ako tam bude 😅, pohovor som nemal v anglictine ale som prekladal vetu z EN do SK a to bolo vsetko co sa tyka anglictiny