Ako si nájsť prácu opatrovateľky v Petržalke?

82erika
19. mar 2013

Hľadám si prácu ako opatrovateľka mám 31 rokov mám 8 ročnú dcérku a 2,5 ročného synčeka chcela by som opatrovať dieťatko je jedno v akom veku.V praci som zarobila veľmi málo tak hľadám niečo iné mohla by som tak od 7:00 ráno do 15:30 .Bývame v Moste pri Bratislave , mama by mi strážila malého a od septembra ide malý do škôlky...

kefrin
19. mar 2013

jaj to bars daleko ........

reni93
19. mar 2013

zaegistruj sa na domelia.sk. odtial som si vybrala opatrovatelku aj ja.

anjelicek26
19. mar 2013

@82erika - no potrebujes zivnost a idealne kurz prvej pomoci pre dojcata. Opatrovat mozes podla rozmeru bytu do 4 deti (ale to uz dom, zahrada, separovana spalna), to je uz nieco ako mini skolka. Alebo teda budes chodit ku niekomu domov, ale to uz musia mat ti ludia viacej peniazkov. Idealne je mat dve deti po 300€ mesacne a zarobis si dost. V dnesnej dobe asi nikto viac na opatrovatelku nema. My maleho k nasej opatrovatelke vozime. A do 15:30 je kratko... to nikomu pracujucemu nepomoze... skor do 17:00... bohuzial dnes je realita taka, ja pred piatou maleho vyzdvihnut nestiham..odporucam ti opatrovate deti v rovnakom veku, kvoli rezimu a kvoli tomu, ako sa budete pohybovat na prechadzkach.