Aký je dobrý plat?

veronika713
25. aug 2015

Ahojte...Chcem sa opýtať na názor...aký je podľa Vas už dobrý plat?! Samozrejme s ohľadom na to, ze žijeme v SR...jednoducho s čím by ste boli spokojne, 3-4 členna rodina, škôlka, úver...štandardná slovenská rodina 😄 Ďakujem vopred za všetky názory...

libka1
14. okt 2015

@silvinka000 mate dobre susedske vztahy ked vies ich prijem 😀

dai
14. okt 2015

@libka1 http://openiazoch.zoznam.sk/kalkulacky/zarobok - cca. 9000 ludi - 0.4%... ak berieme zarobok jedneho... na druhej strane ja mam pocit ze tych ludi je viac... neviem

dai
14. okt 2015

@libka1 a zaujimave vztahy ked ludia s 5000 prijmom citia potrebu sa tym chvalit ludom s prijmom pod 1000 euro:-/

silvinka000
14. okt 2015

@libka1 viem sme dlhodobé kamosky a sme stále pri sebe a tak sa o svojich problémoch rozprávame

libka1
14. okt 2015

@silvinka000 ja taketo nehovorim ani rodine, lebo su z toho len prusery furt, nieto kamoske. preto ma to prekvapilo 😅

celasapremenim
14. okt 2015

@silvinka000 tak ak su dobre zauverovani :D a maju velke vydavky, tak ja verim ,ze im nestaci
najlepsie je nebyt zadlzeny, lenze nie vzdy sa to cloveku podari
v kazdom pripade, ja to vnimam tak, ze nech sa vsetkym okolo dari, lebo tak sa bude darit aj mne :D

silvinka000
14. okt 2015

@libka1
@celasapremenim. Tak ja im ich plat nezavidim však im to všetko odchádza hypotekárny úver za dom ďalšie peniaze za leasing za auto elektrina voda plyn oblečenie cesty do práce a všetko okolo toho no najlepšie byt nezadlzeny no kto v dnešnej dobe nemá dlh

dai
14. okt 2015

@silvinka000 ved to... preto je lepsie sa bavit o volnych peniazoch, nie o plate ako takom...

libka1
14. okt 2015

@silvinka000 ved ja nevravim ze zavidis, len zial slovenska povaha je v tomto u 90% naroda velice zvlastna. Namiesto toho aby robili vsetko preto, aby sa mali dobre oni, riesia preco sa ma dobre niekto iny 😝