Horšia práca

29. nov 2021

Ako by ste sa rozhodli?som po 40 tke a našla som si pracu v mieste bydliska 10 min od domu.Nic neprecestujem, dobrý kolektív, mám čas na dieťa som doma o 15.Ale je to manuálna práca vychystavanie objednávok pre eshop zatiaľ som len na dohodu, ale dali mi ponuku po Novom roku na TPP..Doteraz som používala jazyk a mala 'funkciu" zodpovednosť síce za 150 eur viac, ale 100 eur som precestovala a dochádzal 45 min.Odkedy tu pracujem som oveľa kludnejsia, môžem si v práci rozmýšľať nad cim chcem, žiadne maily, telefonáty
Len sa bojím, že tu zakrniem.Neviem ako sa rozhodnúť nie som karierista vždy mi bola presnejšia rodina, ale asi ide o cveng

autor
29. nov 2021

Teraz som hovorovo o dosť menej ako predtým.Nepodcenujem ziadnu prácu, ale snáď ma chápete...Ako by ste sa rozhodli?čo je pre Vás priorita peniaze, dobrá prac.doba, prestíž, kariérny postup?Tu postup nebude žiadny, ale momentálne fakt oddychujem a takmer za tie isté peniaze.Len nie som pani v kostýme, navonana, ale expedicny pracovník.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja8_9
29. nov 2021

Ja by som ostala...kľudná práca, dobrý kolektív, nič neprecestujem čo viac si priať? 🙂 Ale to si musis ty rozmyslieť čo ťa baví či radšej kľud alebo frmol

pribinak
29. nov 2021

Zostala by som chvíľku, potom by som hľadala niečo iné

loginexistuje
29. nov 2021

zostala by som nemas o com ani rozmyslat

dundulica
29. nov 2021

a máš kam ísť? pokiaľ nie je iná ponuka, tak je asi zbytočné polemizovať

sashka22
29. nov 2021

Máš pracovnú dobu do 15tej. Sveta žiť, potom máš kopec času realizovať sa aj vďaka jazyku na svojich veciach. A možno sa eshop presunie aj do zahraničia a využijú Ťa naplno.

nada789
29. nov 2021

sebarealizacia moze byt a byva daleko vnutorne uspokojena MIMO pracovny uvazok 🙂. je to o tom, ako si to clovek v hlave nastavi. nie o samotnej praci.

autor
29. nov 2021

@dundulica nemám ani som nič nehľadala.Chcela som si po poslednej práci oddýchnuť toto mi spadlo z neba.

lienka9
29. nov 2021

Kolkokrat to citam sa mi zda ze si tu spokojna,tak neviem co riesis.zmenit vies vzdy,ale ak ti to teraz vyhovuje.aj plat,cas s detmi,klidecek,ziadne starosti po praci nemas nad cim uvazovat.najma ak si ako sama pises nebola nikdy karieristka.peniaze niesu vsetko.ja som bola pred detmi dost workoholik a teraz ma to do prace veru vobec nelaka :D momentalne.ak sa moje pocity zmenia,vzdy to viem prehodnotit 🙂

ovaaa
29. nov 2021

Máš veľa bonusov, určite by som zostala 🙂

siska53
29. nov 2021

Ja by som ostala tam, kde si.. ked dieta podrastie, mozes hladat daco ine. Ono je dolezite aj to, ze si rychlo doma, dobry kolektiv, vacsi klud, to je dobre... Podla mna fajn, pre mna by toto boli fajn benefity.

autor
29. nov 2021

@lienka9 že budem už len staršia a staršia a, keď sa tu zahrabem, lebo blízko, lebo žiadna extra zodpovednosť bude sa mi ťažšie hľadať potom.Ale máš pravdu načo premýšľať čo bude potom.Mozno tu budem do dôchodku🙂

anja27
29. nov 2021

Ja robim obdobnu pracu cca 3 roky. Stale mam rovnake myslienky ako ty chcela som uz odist ale ako prisla tato nelahka doba som vdacna za tu pracu kde nemusim tak premyslat nad vsetkym zavriem sa v sklade a mam relativny klud. Momentalne som fakt rada za to co robim

namornicka
29. nov 2021

Zostan kym ta to nezacne tahat inde. Daj na svoju intuiciu. Vyuzi volny cas podla seba a pre seba. Vsetko co sa deje ma svoj zmysel. Ak si uz raz mala lepsiu poziciu a mas pracovne skusenosti nie je dovod aby si to neziskala zas ked budes chciet.

elizabet173
29. nov 2021

ja by som zostala a vo voľnom čase sa realizovala inak

leskovael
29. nov 2021

Ja ta chápem, ono ten pracovný pokles nieje bohviečo, pochopí to skôr len ten kto to zažil... Ale kľud a pokoj su oveľa cennejšie. Zostaň, ak by si mala tieto pocity aj rok, dva tri potom... Vždy sa predsa môžeš obzerať po inom mieste a vždy sa budeš môcť odpichnúť z predošlej práce a skúseností.

evica17
29. nov 2021

Ja by som ostala
Kym sme nemali dieta, tiez som mala take pocity ako ty, ze tuto pracu co robim, mam len docasne a bude dochadzat vlakom.do inej, a robit to co som vystudovala...ale odkedy mam dieta tak som.vdacna, za to co mam, vazim.si ten pokoj v praci, tu flexibilitu, ze mozem prist a odist ako potrebujem a viem si to odrobit aj z.domu, a hlavne nemusim docahdzat hodinu vlakom. Financne je to menej ale to nevadi, a mna aj bavilo to co som vystudovala, ale zial s ato da robit iba vo vacsich mestach. Momentalne je pre mna dolezity cas na deti, muza a po veceroch sa mozem realizovat ako uznam za vhodne, a moze to but v roznych oblastiach.
A to moja terajsia praca a to co som.vustudpvala nie je az take odlisne, len to co robim.by som.mohla robit aj so strednou.

kaktus87
29. nov 2021

Určite by som ostala 🙂

zuzlaka
30. nov 2021

Ono záleží ako sa ty cítiš ako to vnímaš, keď ti to vyhovuje, že si trošku oddýchneš od tej predošlej práce tak kľudne tam ostaň🙂

h2
30. nov 2021

Určite zostaň v novej práci! Zarobíš o 150,-€ menej, ale 100-vku ušetríš na cestovaní, čiže sa reálne bavíme o 50€ mesačne. Dochádzala si 45 minút, teraz dochádzaš 10. To je ušetrených 2x denne 35 minút, spolu hodina a 10 minút denne. Za 50€ mesačne? Neviem, koľko Ti to vychádza na hodinu, ale ak si to rozrátaš aj na čas, ktorý si predtým zabila cestovaním, tak si si možno aj prilepšila.

yoxinka
30. nov 2021

Záleží na tebe. Poznám ženu, ktorá bola vedúca v inštitúcii, mala zodpovednosť a ten honor alebo ako by som to povedala, ale zároveň hrozný stres a tiež musela za robotou cestovať. Asi 4 roky robí v škôlke, ktorú má 10 minút peši z domu a robí tam takú tú tetu, čo pomáha deťom obliecť, poupratuje, občas pomáha v kuchyni, keď vypadne kuchár, tak varí … ale v zásade prišla o ten cveng nejakého statusu tiež. Je úplne spokojná, bez stresu, má super kolektív a je celá taká pokojnejšia. A že by robotu už nevymenila 🙂.

mareka49
30. nov 2021

Sú baby co by umreli šťastím mat takú robotu a sú zas baby co by umreli v nej.
Musíš nazrieť do seba.
Pripadne región kde žiješ, či by si sa mohla neskôr vratit k tej pohodovej, keby si chcela ale doba je rýchla takže to ti nikto nezaruci