Humana

30. máj 2023

ahojte, prosím vás, robí tu niektorá z Vás v Humane, vedela by mi poradiť akým systémom nabiehajú jednotlivé zľavy, kartičku kedy sú Nové kolekcie mám. Len by som chcela vedieť kedy nabiehajú 50% zľavy. Ďakujem veľmi pekne

nelca84
30. máj 2023

v BB mame 2 humany a v kazdej to funguje inac

glorikarebeka
30. máj 2023

Posielajú aj sms správy keď sú zľavy treba dať na danú predajňu telefóne číslo

alexka89
30. máj 2023

Pridaj si ich na FB a budeš mať v príbehoch všetko zobrazené

renirv
30. máj 2023

tam nie su tie happy hours? je proste nejaka stastna hodinka a vtedy je vsetko napriklad za polovicu alebo daju dole trebars 30%, neviem presne ako to funguje, ale kamaratka tam pracovala nejaky cas a o tychto hodinkach mi vravela, no tak bolo u nas.

domkakvet
30. máj 2023

Je to v kazdom meste inak.

natiska
30. máj 2023

Humana má dva druhy predajní - jedna mení kolekciu každé dva týždne a druhá mení kolekciu každých päť týždňov. 50% zľavy bývajú v tých päťtýždňových predajniach. Prvý týždeň novej kolekcie je pevná, pôvodná cena, druhý týždeň prebiehajú šťastné hodinky a v treťom týždni je najskôr 30% a neskôr (v polovici týždňa) 50% zľava. Avšak najlepšie bude, ak navštíviš predajňu, ktorú máš najradšej/najbližšie a povieš im, že sa chceš zaregistrovať, aby ti prišla sms vždy, keď bude nová kolekcia, príp. zľavy.

autor
31. máj 2023

Ďakujem vám všetkým za odpoveď, áno jedná sa o Humanu čo má každých 5 týždňov Novú kolekciu