Najkvalitnejší multi - level marketing

ita111
21. feb 2013

Potrebujem sa zorientovať...

stary_ujco
24. aug 2015

Ak fungujú, tak ukaz foto z roku 2011 a z roku 2015. Lepší dokaz a podporu svojho biznisu sem hadam ani dať nemôžeš...
A doktorov, čo nepredpisuju na rakovinu bylinkový čaj našťastie ešte poznám.

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
imib
24. aug 2015

@stary_ujco daj mi tvoj email poslem ti tolko info kolko len chces moj je imko.bodnar@gmail.com ako to vyliecilo parkinsona a alzaimera cukrovku a tak daleja hlavne ptredlzi tvoje telomery

🙂

stary_ujco
25. aug 2015

Ja dom zvedavý na vaše vlastné fotky, nie na reklamu.
A obával som sa, že k elixiru večnej mladosti sa pridá aj univerzálny liek na rakovinu a alzheimera...

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elvie1909
25. aug 2015

Kto chce byť zajtra starší,škaredší a chudobnejší...myslím že nikto,tak sa ozvite.. 😉

stary_ujco
26. aug 2015

Svata prostoto, čo mám na tom skúšať a študovať. Že predávate tabletky, čo menia bunkové štruktúry? A sirup čo ide rovno do génov?

prasiatko30
26. aug 2015

@imib kebyze to vylieci alzheimera a parkinsona tak to nepredavate poMK ale vasi sefi predaju originalnu recepturu nejakej svetovej farmaceutickej firme alebo ho zaregistruju po prejdeni vsetkych potrebnych skusok a klinickych testovani na ludoch a ten liek by sa predaval na predpis u dr a vasi sefovia by mali inaksi business - nie taketo poddomove smelinarenie - prosim vas neosierajte ludi a netahajte z nich peniaze za fajku dymu!!!!

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stary_ujco
27. aug 2015

Este musím veľa zhlupnut, aby som si myslel, že mi liek na rakovinu, alzhaimera, cukrovku, omladenie pleti a sexuálnu výdrž donesie niekto domov v igelitke. A že zhodou okolností všetky tieto lieky objavila a vyrába jedna firma...

viera27
27. aug 2015

ech, naco len tie celebrity chodia na plastiku, ked je tu Jeunesse! Diskusia mi silne pripomenula diskusiu pod predrazenym kremom La Mer. http://www.protivna-blondyna.cz/2012/08/zazracn... Vid ukazky:
Dle ceny usuzuji že krém obsahuje slzy Chucka Norrise, mohu se zeptat v jaké koncentraci? Postačí k vyléčení rigor mortis jedno balení?

Když jsem tímto zázračným krémem potřel doma urnu s popelem mé babičky, do rána babička opět obživla. Po opětovném přihlášení na ČSSZ mi pošťačka opět začala nosit její důchod. Investice do tohoto krému se rozhodně brzy vrátí!

Tento přípravek mě bohužel velmi zklamal. Od té doby, co jsem ho použila, nevycházím z domu, protože moje pleť je po něm tak jemná, že mi z obličeje sklouzává make-up a z těla oblečení. Chjo.

Dobrý den, uvnitř krabičky byl místo krému kokain, byl to omyl, nebo účel? Na kokain mi to přijde trochu drahé...

prasiatko30
27. aug 2015

@viera27 bombove tie komentare ale naozaj vystihuju tieto zazrak prd-ukty

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stary_ujco
27. aug 2015

Stale čakám na tvoje fotky z roku 2012 a z roku 2015. Nech to vieme porovnať naživo ako to omladenie funguje. Nie reklamné obrázky ako z teleshoppingu, ktorých mas plný fejsbuk.
A čo to liečenie alzhaimera, cukrovky a rakoviny? Ved aj na to más vraj prípravky.

viera27
27. aug 2015

Vsak aj tohoto "lekara" - vedca je plny internet http://www.omediach.com/tv/item/7292-po-clanku-...

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stary_ujco
29. aug 2015

Celkom vtipný pokus dostať tému niekam inam a zahrať celú tú trapnost do autu...
Imro sa už odsťahoval na iné diskusné fórum, chcel som ešte niečo o tom alchajmerovi. Ty sa zameriavas len na elixír mladosti a podobnú mágiu.

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jasanato
29. aug 2015

@leadercompany veď práve! Už vás je toľko, že to zachvíľu budete predávať len sami sebe. 😀

stary_ujco
29. aug 2015

Aj o tom, ze Elvis zije je toho popisaneho vela. Aj o tom, ze dvojicky si zhodili Americania sami je plny internet.
Informacii do svedkov, vedcov aj od Elvisa samotneho... To vsak neznamena, ze tomu treba verit.
Rodine sa venujem dost a ostal mi aj cas na to, aby som sa povenoval rozvoju zdraveho rozumu u niekoho, kto by si v navale zufalstva nebodaj mohol mysliet, ze tieto alchymisticke lektvary by mu mohli vyliecit jeho choroby.

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stary_ujco
1. sep 2015

Dozrieť ako víno, to som už počul...
Čiže každá žena a každý druhý muž bude mať alzheimera a cukrovku? Či ako to bolo myslené?....

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viera27
1. sep 2015

@leadercompany pravidla pouzivania MK a zakaz predaja nic nehovoria??!!

stary_ujco
2. sep 2015

A sakra, prečo si ju nahlásila? Takto sa ľudstvo nedozvie o lieku na odstránenie všetkých chorôb...

viera27
2. sep 2015

@stary_ujco jezis, prepac. Ale skus si do ruky vlozit pierko z chvosta cierneho kohuta, 12 krat sa otocit okolo svojej osi proti smeru hodinovych ruciciek a natriet sa zmesou drveneho lopucha (o polnoci zbieraneho) a popola z cinskych tenisiek ritualne spalenych. Mozno to zaberie. Pretoze Dr. Nathan Newman nevravi ze nie. A to je dolezite!

euronask
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dealer555
19. sep 2015

http://www.blueinfo.sk/

SKUS TOTO 🙂 🙂

ivankane
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smoni
5. nov 2015

pozrite si toto video - je to o MLM a princípe nechať si poradiť ľuďmi, ktorí vedia. Asi sa tiež nepôjdete radiť o stavbe domu s niekym kto o tom nemá ani tušenia, ale pôjdete za odborníkom

https://www.youtube.com/watch?v=MQeHzVRRPIQ


Nie je tu otázka, či MLM funguje, to je za tých 60 rokov čo tento systém je na svete jasné, že funguje, otázka výberu je skôr ktorá spoločnosť (vyberať podľa - historie, zázemia, ponúkanom tovare/službe, marketingovom pláne, stabilite firmy a jej plány dobudúcna,...) a potom v tej spoločnosti ktorú si vyberiete hľadať človeka, ktorý vám vie a bude ochotný ukázať cestu a spôsob
Viac v IP alebo na maily m.kormancova@gmail.com