Office shoes - skúsenosti

lankaaa
1. okt 2022

Ahojte Zenusky,prosím Vás pracuje niekto ,alebo pracoval v office shoes?Boli ste spokojne?
Dakujem 🫶🫶

becca234
1. okt 2022

@lankaaa ahoj ja som tam ešte ako študentka brigádovala (cca 8 rokov dozadu)..všetko závisi od tvojich kolegýň, ja som mala tie najlepšie ❤️ Treba ale počítať s tým že človek je ozaj skoro 12 hodín na nohách, aj keď niekedy obchod vyzerá prázdno tak sa robia e-shopy a úprava predajne..pravidelne preceňovanie o ktorom sa mi aj snívalo 🤣

lankaaa
autor
1. okt 2022

@becca234 Dakujem za odpoved 🥰🥰🥰
A platovo neviete ako mali?kadeco sa píše ,že minimálnu mzdu,že akí lístky nedostali niekedy a neviem čo všetko 🙈🙈
Ale asi 100ludi 100nazorov … 🤔

becca234
1. okt 2022

@lankaaa platovo to vtedy bolo take priemerne ako malo cele nákupné centrum, až taká výhra to zase nebola ale ja som kvôli kolektívu zostala, vtedy boli benefity ako napr. obuv v hodnote 200€ ročne zdarma (podľa tvojho výberu)..výplata mohla byť pekná keď sa splnil mesačný plán tržby (ten sme však mali maximálne 3-4 x za rok😀) ale ako som povedala bolo to dávno takze neviem ako to teraz majú 🙂

monika2601
3. jún 2023

Mam veľmi zle skúsenosti nechcú mi vrátiť peniaze za botasky už druhý krát som ich reklamova a stali 63eur poslední krát som tam nakupovala cez e shop

kris_tin257
3. jún 2023

@monika2601 ak ich opravia a chybu dajú do pôvodného stavu nemusia vracať peniaze, iba ak by sa rovnaká chýba objavila trikrát

adkamolnarova
6. okt 2023

Môžem poprosit aktualne skúsenosti v office shoes? Da sa splniť plan z ktorého su tie odmeny?