Pomohol vám rekvalifikačný kurz nájsť si prácu?

adelkaa159
17. jún 2021

Ahojte baby, pomohol Vám rekvalifikačny kurz najsť prácu ? V pripade Vám pomohol si to rozbehnuť doma propri naterskej alebo takto? ? Napriklad učtovnictvo alebo kurzy krasy?

3009
17. jún 2021

@adelkaa159 no rekvalif. kurz z účtovnìctva ak nikdy si s účtov. neprišla do styku, tak to ti stačiť nebude. Ak si urobíš kurz na pedikúru, či kaderníčku tak na to ti rekval. kurz stačí.

ivinkapink
17. jún 2021

skorej by som povedala ze uctovnicku bez praxe nechce nikto /osobna skusenost/ 😀

ciernabrigita
20. jún 2021

ufff tieto trúfalé ženy, ktoré chcú samé robiť účtovníctvo po kurze z ÚP...
viem si nanajvýš predstaviť (ak ťa to baví a budeš sa v tom naďalej vzdelávať), že nastúpis ako junior účtovník a po pár rokoch sa vypracuješ kľudne dosť vyššie. ale predstava, že po kurze budem schopná viesť niekomu účtovníctvo je ako keby si urobíš právnický kurz a myslela by si si, že po ňom budeš hneď chodiť na súdy a vyhrávať prípady ako v tv.
ale ak po takomto kurze zistíš, že by si to chcela robiť, baví ťa to, choď do toho. urob si kurz, doma.sa uč niečo navyše, urob si už potom aj lepšie a platené kurzy, skús sa niekde zamestnať keď len ako nahadzovacka faktúr za min. mzdu. a budeš sa posúvať.

adelkaa159
autor
20. jún 2021

@ciernabrigita ale ja som nepisala iba uctovnictvo preco to tu kazdy rozobera ? Celkovo som myslela vsetky kurzy rekvalifikacne dost jasne som to tam aj napisala

lesana25
20. jún 2021

Tak skus konkretizovať, na aký by si chcela ísť. Či máme ti vybrať hocičo my?

judar
20. jún 2021

Zalezi aky kurz ..mna moj vysiel nieco kol 4000€ s kopou driny a pevnych nervou a veru neni to nic ako uctovnicka ci pedikerka, pracu mi to nenaslo - skor ludia si nasli mna kedze to neni ani z tuctovych kurzov a vobec nukany cez urad, inzeraty a podobne, o stabilnu pracu mam postarane ....takze jedna vec je spravit si kurz len kvoli praci a druha vec spravit si ho kvoli vlastnemu prekonaniu

3009
20. jún 2021

@adelkaa159 to ako myslíš všetky kurzy, čo pôjdeš za zváračku?

adelkaa159
autor
20. jún 2021

@3009 nie zaujimali ma kurzy krasy alebo nieco administrativne

3009
20. jún 2021

@adelkaa159 no rekvalifikačný kurz na administratívu neexistuje. Veď si na internete pozisťuj aké sú voľné rekvalif. kurzy a v ktorom meste. Však vieš robiť s ujom googlom. To čakáš že na MK to ti bude niekto zisťovať?

poopsie
20. jún 2021

Rekvalifikačný kurz na krásu... Ti tiež nič nezaručí... Všade treba prax... Aj taká nechtarka potrebuje prax... Najprv strihaj, maluj a lakuj všetkých naokolo.. Potom zvazuj kurz... Lebo učiť sa na zákazníkoch nieje bohvie co...

adelkaa159
autor
20. jún 2021

@poopsie ja to aj robim 😁a uz velmi velmi dlho česem 😁vsetkych naokolo ako hovoris

poopsie
20. jún 2021

@adelkaa159 a máš prax aj s účtovníctvom keď sa nevieš rozhodnúť?