Práca na čerpacích staniciach a v Mc Donalds - skúsenosti

zabulka1
18. apr 2014

Diecata viete niektora ako sa robi na cerpacich staniciach aka je tam mzda a v MCdonalds?Dakujem

reny2010
18. apr 2014

Na čs.sa robia prevazne 12tky,na smeny,plat cca 430-500 ečiek. Ale vraj je to vsade inak,zalezi od firmy.
@zabulka1

zabulka1
autor
18. apr 2014

@reny2010 dakujem

reny2010
18. apr 2014

@zabulka1 a este-ze tringelty su tvoje,ale tam nerataj s honosnou sumou,lebo ta to straaaasne sklame. Pekny dnik 😀

slavka034
18. apr 2014

Ťažko ,veľmi ťažko 🙂 🙂 12 hodín na nohách,veľká zodpovednosť,plat malý ,trigelty o ničom) nesedí inventúra sťahujú ti to z platu)

bosorkabb
18. apr 2014

Ja som niekoľko rokov robila na čerpacej stanici v BA.Plat 33 eur za smenu, na mesiac to vychádzalo 450 - 550 eur zaleží od mesiaca. Tringelty sú tvoje cca 3 - 4 eurá ale z toho musíš dávať za každú smenu 1 - 1,5 do spoločného ( to pre prípad inventúry.....ale je to jedno lebo ich nikdy neuvidíš ) robí sa 12 hodín dva dni deň, 2 dni noc, 4 dni voľno. Príplatky za nočné, sviatky, víkendy nečakaj.Na papieri 400 eur v hrubom. Zodpovednosť za všetko. Dosť časté sú úteky ( natankuje a utečie ) zaleží ako to majú zamestnanci poriešené so šéfom.
Ak chceš vedieť ešte niečo tak sa pýtaj.
Inak boli to všetko známe čerpacie stanice.Menovať nemôžem.

bosorkabb
18. apr 2014

A ešte v kľude sa nenaješ, nesadneš si..........tvojou náplňou práce je aj dokladanie tovaru, kontrola záruky, čistenie a umývanie interieru, niekde aj exterieru.
A tie tringelty boli na pumpe ktorá je na hlavnom ťahu.

ivet121
24. apr 2014

Ahoj, moja švagriná robí na benzínke, asi 5 rokov, ešte pekné slovo o tejto práci som nepočula, robí 12-ky, nočné, celý deň je na nohách, nenormálnu zodpovednosť s peniazmi, upratovanie aj WC, dokladanie tovaru, sledovanie trvanlivosti, robenie kávy, hoddogov a teraz cez Veľkú noc, povedala,že sťahovanie národa sa koná cez benzínky, že si ich ľudia mýlia s hypermarketmi. V noci si tak isto vobec neoddýchne, chodí domov ako zbitý pes. Najnovšie im namontovali kamery na sledovanie, a šef ich aj v noci kontroluje z domu. Ale nemá na výber, lebo u nich je nedostatok prac. príležitostí.

atray1988
Odpoveď bola odstránená
Zobraz