Práca v Kauflande

rencika8
21. máj 2017

Ahojte , robí niektora z vas v kauflande ? V pripade ze ano ste spokojne ? Ja som tam dostala ponuku konkretne do hlavnej poklade a nejako sa neviem rozhodnut. Nepaci sa mi ze sa tam nekako často teda aspon u nas menia ludia ...

andra77
21. máj 2017

@rencika8 ahoj kamarátka robí v Kauflande za pokladňou ....je to drina, ale to je všade v dnešnej dobe🙂aspoň u nás je vždy blud ľudí...máš všetko zaplatené podľa zákona na jednej strane, na druhej sú často kontroly zo strany manažérov, maniere zakázníkov ...aj u nás často hľadajú nových zamestnancov ...tak sa rozhodni🙂

alexi2211
21. máj 2017

Ja som tam robila ešte pred materskou. Je to také isté ako v každých potravinách, nie je to úplne najlahšia robota, každý deň natrafíš na niekoho kto musí byť za každú cenu dôležitý ale potom sú aj ludia, ktorí ti zlepšia náladu a sú fakt milí. By si nepovedala ale je to dosť náročné hlavne z tej psychickej stránky lebo tam by si v podstate stále mala byť milá, úctivá aj keď nemáš najlepší deň. No a čo sa týka toho striedania ľudí tak nám sa tam striedali akurát brigádnici stále lebo nie každému to vyhovovalo ale inak normálny zamestnanci sa tam nejako nestriedali

vejkazvejka
22. máj 2017

ja som tiež robila asi 4 mesiace v Kaufe a nikdy viac by som už nešla, zákazníci sú jedna kapitla, nájdu sa aj v pohode, čo zasrandujú a samozrejme aj blbci...ale v tom konkrétnom kde som robila ja boli na pokladni hrozné trezorantky, česť výnimkám, asi 2 boli v pohode...len chodili nonstop fajčiť a boli sme tam v tom čase 2 na TPP a xy brigadnikov..samozrejme len my sme boli nonstop na hlavných pokladniach a tých brigádnikov dávali do pokladne len vybuchať a hneď ako bol klud chodili dokladať žuvky a odkladať veci čo nechali zakaznici alebo samozrejme fajčiť s trezorantkami, popritom tí brigadnici niektorí tam boli už par rokov takže mali v malíčku a nie že by nás aspoň na hoďku dali dokladať nech ti z toho neprepne celý deň na hlavnej, no a potivné tie baby proste, ja sa snažím s každým vychádzať aj pokecať, ale radšej som bola ticho lebo otras

liliana033
8. máj 2019

Pracuje niekto v Kauflande v Prešove?potrebovala by som informácie.ďakujem.

slniecko187
9. nov 2020

ahojte je tu niekto kto pracuje v kauflande?

candii
10. dec 2020

@slniecko187 ja pracujem v Kauflande

slniecko187
11. dec 2020

@candii ahoj chcela som sa len opytat nevies nahodou ako to je s tymi poukazkami co dostavaju zamestnanci po svadbe po akej dlhej dobe to dostavaju?

candii
11. dec 2020

@slniecko187 keď dáš na personalne sobasny prefoteny list a v nasledujúcej výplate by ti mal prísť. Alebo najneskôr v tej ďalšej ak dáš ku koncu mesiaca

slniecko187
14. dec 2020

@candii uz cakam od augusta na to :( nevies este prosim ta to su na potraviny alebo na co to mozem vyuzit?