Práca z domu - inšpirácia

mata0410
5. nov 2021

Ahojte. Som v situacii, ze by mi vyhovovala praca z domu. Dajte inspiraciu tie ktore pracujete z domu.

sisa_s
5. nov 2021

🍿

andy024
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nafka0483
5. nov 2021

@mata0410 Inspiraciu? Ved je tolko rozmanityvh odvetvi a pozicii, ze by som ti to tu vypisovala hodinu...

Aspon trosku to specifikuj - co tvoje vzdelanie alebo ina kvalifikacia, alebo skusenosti, prax...?

dollyzv
5. nov 2021

Ja som začala pracovať na infolinke banky,kde je tiež prevažne možná práca z domu ;)

mata0410
autor
5. nov 2021

@nafka0483 nechcem robit co som robila, co som vystudovala chcem robit nieco ine. Ak by som chcela robit co som robila robim to dalej a nepytam sa na inspiraciu.

martrle
5. nov 2021

Keď chces napíš mi súkromnú spravu

luccija
5. nov 2021

@mata0410 zbytočne Ti napíšeme účtovníčka, fotografka, pedikerka, nechtarka, keď si napr učiteľka...kamarátka robí v cestovke a robí z domu...veď milión zamestnani

nafka0483
5. nov 2021

@mata0410 A to sa akoze chces za tyzden prekvalifikovat na nieco uplne ine? Ci hladas nieco kde netreba ziadnu kvalifikaciu ani prax?

bluka2
5. nov 2021

Co zaručene funguje, je byť zamestnaná v nejakom medzinárodnom projekte s krajinou, kam sa nedá cestovať. Hocijaké odvetvie 😉

c_est_la_vie
5. nov 2021

Influencerka 😀

ivkazba
6. nov 2021

@mata0410 robím online biznis koučing a riadim hypo a realitných maklérov. Akurát ti väčšina týchto inšpirácií nepomôže, pretože knohym potrebuješ dlhoročné zručnosti a stovky hodín vzdelávania. Takže skôr sa zameraj na to (ak chceš zmeniť fach), čo by ťa bavilo a čo by si sa zároveň vedela rýchlo naučiť.

sonnenshein
6. nov 2021

Riadim projekty