Predavačka na skrátený úväzok

janulka__87
29. apr 2024

Ahojte. Pracujete niekto na skrátený úväzok ako predavačka v obchodnom centre? Koľko hodín denne pracujete? Kolkokrat tyzdenne chodíte do práce? Mam ísť na jeden pohovor, preto sa chcem informovať. Ďakujem.

kris_tin257
29. apr 2024

@janulka__87 toto je veľmi individuálne, môže to byť pravidelný pracovný čas že každý týždeň rovnaký čas v rovnaké dni, môže to byť tak že dostanete týždeň dopredu rozpis a budete robiť 1x celodennú alebo 3x 5 hodinové smeny, môže to byť tak že jeden týždeň nebude smena a iný týždeň budete robiť 4 dni... Každá predajňa v tomto funguje inak, treba sa informovať na pohovore
Alebo napíšte o aký obchod ide skôr sa dozviete

janulka__87
autor
29. apr 2024

@kris_tin257 Jasne, budem sa informovať na pohovore. Aj tak ďakujem za odpoveď. Ide o predajňu Michell, to sú spoločenské odevy.

kris_tin257
29. apr 2024

@janulka__87 tak s ňou skúsenosti nemám tam neviem ako fungujú so skrátenými úväzkami 🤷 každopádne držím palce nech je to podľa vašich predstáv 😊

janulka__87
autor
29. apr 2024

@kris_tin257 Mishell fashion sa presne ta predajňa vola

xili99
29. apr 2024

Áno, fakt je to úplne individuálne, tiež som mala takú prácu cca rok a pol a ani raz som nerobila tak, ako mi povedali na začiatku, ale proste to vyšlo tak, ako bolo treba.

janulka__87
autor
29. apr 2024

@xili99 Aha. Tak ďakujem za odpoveď. A vyhovovalo Vám pracovať na skrateny uvazok? Je plat oveľa menší ako pri trvalom úväzku? Ja hľadám skôr trvalý uvázok, ale keďže už pol roka nemôžem nič nájsť, som po rodičovskej dovolenke, tak pripúšťam už aj túto možnosť.

kris_tin257
29. apr 2024

@janulka__87 závisí na koľko hodín je skrátený úväzok, 20h týždenne alebo 30h týždenne alebo inak? Podľa výšky úväzku sa odvíja aj plat